Merhaba, Buharcı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Ziyaretci

Hakkında

Kullanıcı Adı
Ziyaretci
Katıldı
Ziyaretler
136
Son Etkinlik
Roller
Moderator
Puanlar
17
 • 2013 Yılından Kalan Likit

  Şarap gibi değil durdukça aroması ve niktoin oranı düşer.
  Bence içmeyin pek sağlıklı olmaz ama tadına bir kere bakabilirsiniz.

  oncimbom
 • Alev Kimya Nbase Güvenilir mi?

  Alevkimya özel mesaja bakar mısınız?

  AlevKimya
 • Merlin miniyi nasıl kurup kullanmalı.

  26 ga 0.3 mm 5-6 tur 0.9 ohm gibi. (bu kişisel bi tercih)

  sedatsariman
 • smok osub patladı

  Aliexpress ten aldığım smok osub un ilk şarjda geldiği durum. Patlamayı üst kattan duyup aşağı indim. Yanındaki 4 likit şişesi tuz buz olmuş. İnsan ya buharlarken ağzında patlasaydı ne olurdu diye düşünmeden edemiyor. Ucuz atlattık. Bu arada aliexpress den tartışma başlattım. Bu fotoyu attım sadece. Tek celsede ödemeyi kabul ettiler. Baya da özür dilemişler.
  Bilmeden yazanlar için smok osub dahili pillidir. Kullanılan kablonun Samsung olması dezavantaj değildir. Kablo hiçbir şeyi değiştirmez. Adaptör önemlidir. 0.5 amper orjinal aukey adaptörde oldu bu patlama. Smok kendi 1 mah tavsiye ediyor. Aliexpress teki satıcı bunun 4. Osub patlaması olduğunu söyledi. Osub satışını kapatmış. Smok firmasıyla gerekli görüşmeleri yapacağını söyledi. Sanırım bu bantta bir üretim hatası oldu. Geçmiş olsun diyen herkese teşekkür ederim.

  mikis197
 • Smok al85

  Arkadaşıma aldım, rdta box kullanıcısıyım ama al85'den vazgeçemez oldum. hem ufak hem yüksek performans.. içinden 0.4 ve 0.6 q2 coil çıkıyor, şuan 0.4 ile içiyorum.. cihazda 0.38 ohm değer veriyor ve 67w ile içiyorum, müthiş keyif alıyorum bu ufacık cihazdan.. kesinlikle tavsiye ederim.. ijoy rdta box gibi devasa cihaz kullandığım için çok fazla pil mevcut bende, bu nedenle "pil bitti" sorunum yok.. dışarı çıkarken mutlaka yanıma yedek pillerimi alıyorum.. tek pil ile kullanmaya çalışılırsa sıkıntı yaratır, mutlaka kişinin yedek pile ihtiyacı vardır.

  Fiyatı çok uygun, alien'dan hiçbir farkı yok teknik olarak. Alien içenlerle aynı watt değerlerinde içiyoruz sonuçta kimse 80watt'ın üzerine çıkmıyor.

  erdm83