Merhaba, Buharcı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

NikolaTESLA

Hakkında

Kullanıcı Adı
NikolaTESLA
Katıldı
Ziyaretler
854
Son Etkinlik
Roller
Moderator
Puanlar
79
 • Drip tip ve Ağızlık Sağlığı

  Drip tip yada Ağızlık adı verilen parça elektronik sigaranın en aktif şekilde kullandığımız elemanıdır yanma odasında buharlaştırılan buhar ağzımıza taşınması için kullanılan bir köprü görevi görür aslında bu elemanın görevi oldukça basittir ve bu konu hakkında yazılacak pek fazla bilgi olmamasına karşılık yinede oldukça önemli bir konu var.

  Drip tip & Ağızlık Ağız Sağlığı

  Elektronik sigara kullanan kişiler bu parçayı üstüne çok düşünmezler çünki görevi basittir ama bana kalırsa temizliği ve bakımı hiç aksatılmaması gereken bir elemandır Elektronik sigara kullanan kişiler bu Drip tip adı verilen elemanı gün içerisinde aktif biçimde kullanırlar ama siz bu parçanın temizliğini ne kadar sıklık ile yapıyorsunuz.

  Elektonik sigaranın son zamanlarda yankıları iyice arttı ve bir ortamda buharlarken arkadaşınız'da merak uyandırdınız ve sizden elektronik sigaranızı denemek için istedi sizde verdiniz işte ne oluyorsa burada oluyor Drip tip üzerinde mikrop ve çeşitli mantarlar için gerekli ortam hazırlanmış oluyor siz siz olun isterse kardeşiniz olsun elektronik sigaranızı yanınızda başka bir Drip Tip olmadan kullanmalarına izin vermeyin bu durum sizin sağlığınızı ve diğer kullanan kişinin sağlığını riske atar ve bakteri ve çeşitli dudak mantarlarının alışverişini yapmış olursunuz.

  Dudak mantarı, dudakların üzerinde ve dudak çevresinde görülen bir sorundur. Birçok şekilde kişilerde görülen bu mantar bulaşıcı özellikler gösterdiği için aslında son derece dikkat edilmesi gereken sorunlar arasında yer almaktadır. Bazen aft, uçuk v.s dudak hastalıkları sonrasında görülen bu problem özellikle estetik güzelliğe çok önem veren kişilerde çok büyük sorun haline gelmektedir. Bulaşıcı özellik gösteren bu hastalık kişilerde herhangi bir ağrı sızı göstermese de estetik olarak kişilerde çok büyük etkiler yapmaktadır. İnsanlarda sıklıkla karşılaşılan bu hastalık bazen büyüyerek dudağın çevresini komple kaplayabilir. Bu nedenle dudak mantarında önemsememezlik yapılmamalıdır. Genellikle erken teşhis yapıldığında çok daha kolay bir şekilde çözülebilen bu sorunlar kişilerde tedailerin çok daha hızlı cevap vermesini sağlamaktadır. Bu nedenle erken müdahale çok büyük önem taşımaktadır. Günümüzde çok büyük araştırma konusu olan dudak mantarı riski genellikle hijyen nedeni ile oluşsa da bulaşıcı bir hastalık olduğu için ailenizde ya da diğer samimi olduğunuz kişilerde görülebilmektedir. Özellikle bayramlarda çok fazla bulaşma riski olan bu gibi durumlar genellikle öpücük ile bulaşsa bile aslında bu virüsleri taşıyan kişilerin kullandığı ev eşyalarının ya da diğer malzemelerin kullanılması durumunda da çok fazla şekilde görülebilir. Mantar hastalığının oluşmasında birçok etken rol oynamaktadır. Birçok zaman görülen çevresel etkenler birçok zaman da kişisel etkenlerden olabilmektedir.

  Bu resimde gördüğünüz yeni başlayan ve yayılma sürecinde olan bir dudak mantarıdır bu gibi zor durumlara düşmemek için Drip Tip bakımını ve temizliğini aksatmadan yapın keyifli buharlar dilerim.

  ManlnwhiteEBRUVaporKing
 • Evyap likiti su şişesinde karıştırmak

  Şişe içerisinde hava olmaması likit için daha sağlıklı olur size tavsiyem küçük oyuncak araba motorundan bir mikser yapmanız 100ml için yeterli hem maliyeti yok denecek kadar az nikotin ve aromayı kaybetmemek için kapalı bir kap içerisinde mikser ile karıştırın.

  evyapManlnwhite
 • Smok g320 ekran sorunu

  bu video yu izleyin burada sizin kullandığınız cihazın tam anlatımı vardır ingilizce ama yapacagınız basit bir işlem.

  yusuf758
 • Dotmod petri rta - vida boşa dönüyor.

  Bu teflon bantı alın ucuz zaten 2.5 tl civarında elektrikciler'de, mevcuttur boşa dönen vida nın dişine sarın ve takın aradaki boşluğu dolduracaktır bu bant kolay gelsin.