Alev Kimya Nbase Güvenilir mi?

2»

Yorumlar

• @Ziyaretci dedi:
    alev kimya sizden hdpe plastik şişe aldım likit demlemek için uygun mudur? sağlık açısından ve tat açısından?

HDPE ve LDPE şişeler koku yapmaz ve gıdaya uygun şişelerdir. Fakat en temizi cam şişe kavanoz gibi bir şey kullanmak olur. Kendim pet şişede demleyip, kullanıp, bitince atıyorum.

BuhariyeTrakyaBuhar
  • @Buhar_keyfisyeni dedi:

Wilmar - Basf

Wilmar - basf kombinasyonu satın aldım.
    Şuan içiyorum ve fena değil. Ama yukarıdaki arkadaş gibi havalara uçup bayılmadım. Bir daha ki sefere carlo deneyeceğim.
    Alev kimya fiyatları biraz düşürseniz iyi olur ve ücretsiz kargo seçeneği gerekiyor.
    100 liralık sipariş verdim eğer ücretsiz kargo seçeneği olsaydı eskisi gibi 175'e tamamlayacaktım. ama gerek duymadım.
    :)

Kargo süreci

Merak eden arkadaşlar için kargo 1-2 gün sonra yola çıktı. Kargo çıktığı günün ertesi gün ups kargoyla hızlıca geldi.
    Fakat ürünün hazırlanması ve kargoya verilmesi biraz uzun sürdü. Sanırım 1 işci daha çalıştırmalısınız.

1 değil 5 işçide çalıştırsak zaman yine de çok kısalmayacaktır. Ürünler taze ve o anda hazırlanması gerektiği için zaman almaktadır.
    Sürat kargoda 175 üzeri, Ups kargoda ise 200tl üzeri kargo ücreti alınmamaktadır.

BuhariyeTrakyaBuhar
  • Alevkimya ilginiz için çok teşekkürler. Sipariş verdim ve nikotinin kalitesinden memnun kaldım.
    Bugün tekrar bir sipariş daha verdim.
    Alev kimyadan alışveriş yapmayı düşünenlere tavsiye ederim.

AlevKimya
  • Temmuz 2017 düzenlendi

daha önce carlo erba- basf denedim çok memnun kaldım, Nbase çok iyiydi. Yukarıdaki arkadaş gibi uçup bayıldım.
    şu anda wilmar- basf var yeni demledim. sonucu merak ediyorum.
    Üretim sürecinde 2-3 gün beklemek beni rahatsız etmiyor. kendimi ona göre ayarlıyorum.

AlevKimya
  • evyap marka vg aldım nikotinli basf aldım, şuan yoldalar. bakalım en ucuz kombinasyon nasıl olacak.

Basf - wilmar denedim fena değil.

Alevkimyadan çok memnunuz umarım kaliteyi bozmazlar.

Fiyatlar uygun ama Euro'ya endekslemişler ara sıra zam oluyor.

AlevKimya
  • Merhaba arkadaşlar,
    Bayram ve öncesi alışveriş yapmak isteyenlere
    %20 indirimli, cari hesap açık faturasız + indirim kodumuz: 20
    Ar-ge/hobi bölümünde geçerli kod, bayram sonuna kadar geçerli olup, alt limit yoktur. İstenildiği kadar herkes kullanılabilir. Kdv hariç %6 indirim.
    Tüm Buhar Destek ailesinin Kurban Bayramını kutlar, mutlu, huzurlu ve sağlıklı günler dileriz.

TrakyaBuharBuhariyeErgi
  • Alev kimya indirim yapmanız çok iyi olmuş, hemen sipariş veriyorum. :)

AlevKimya
  • Alev kimya özel mesaj kutunuza bakar mısınız?

AlevKimya
  • Sİgma gliserin stoklarımızdadır. İlgilenen arkadaşların dikkatine sunarız.

• Cari hesap açık faturasız gönderim indirim kodu: fatura
    Siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

Buhar_keyfisyeniBuhariye
  • İndirim % kaç ?
    %20 indirim varsa yine yüklü sipariş geçebilirim :)

• @Buhar_keyfisyeni dedi:
    İndirim % kaç ?
    %20 indirim varsa yine yüklü sipariş geçebilirim :)

%18 indirime denk gelmektedir.

Buhariye
  • Merck N* istiyoruz AlevKimya duy sesimizi :) Biliyorum insanoğlunun istekleri bitmiyor, o kadar çeşidiniz var yine olmayan ürünü buldum istiyorum :)

• @RoyFokker dedi:
    Merck N* istiyoruz AlevKimya duy sesimizi :) Biliyorum insanoğlunun istekleri bitmiyor, o kadar çeşidiniz var yine olmayan ürünü buldum istiyorum :)

Merhaba, Merck nik elimizde mevcuttur fakat daha iyi olduğunu düşündüğümüz Chemnovatic kullanıyoruz. Sadece Merck seçeneğini eklememiz bile en az 450 çeşit ürün daha açmamızı gerektirir.

• Başka bir firmadan Merck nik denedim de harbiden eklemesenizde olur. Chem'in verdiği doygunluk ve boğaz vuruşu çok daha iyi.

AlevKimya
  • Alev kimya aroma satışına başlamış. hemde çok merak ettiğim molin berry marka aromolar var. nbase siparişini verdikten sonra görmem kötü bir tesadüf oldu bir sonraki siparişte mutlaka alacağım.

molinberry ile anlaşması çok iyi olmuş. Molinberyy aromaları polonya malı ve esigara için hazırlanan özel elikit aromaları olarak biliyorum. yani ne olduğu belirsiz gıda aromaları değil.

AlevKimya
  • Alevkimya özel mesaja bakar mısınız?

AlevKimya
  • Alevkimya merc markasının farma kalite olmadığını yazmıştı.Ben başka bir siteden (ilk**imya) merc nikotin aldım.Acaba bu merc nikotin farma kalite değilde çinden gelenmi?

• Birde Alev kimyanın VG leri zeytinyağındanmı üretiliyor birisi öyle yazmış havada kalmış!!!

• @Enes1980 dedi:
    Alevkimya merc markasının farma kalite olmadığını yazmıştı.Ben başka bir siteden (ilk**imya) merc nikotin aldım.Acaba bu merc nikotin farma kalite değilde çinden gelenmi?

Farma kalite olanda Çinde üretiliyor olabilir. Nerede üretildiği çok önemli değil. Sonuçta Merck kalite güvencesindedir.

@Enes1980 dedi:
    Birde Alev kimyanın VG leri zeytinyağındanmı üretiliyor birisi öyle yazmış havada kalmış!!!

VGler çok çeşitli yağlardan elde edilebilir. Genel kullanım Palm Yağındandır. Evyap, Sigma, Wilmar Palm - Carlo Kolza - Kimetsan Zeytinyağından Üretilmektedir.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .