Evyap ta nerede yanlış yapiyorum

kategorisi Evde Yap
Merhaba arkadaşlar.
Yaklaşık 1 yıldır e sigara icicisiyim ateşliyi bıraktım çok şükür, bende artık evyap işine girme zamanımin geldiğini düşündüm ve bilinen bir kimya sitesinden,
Sigma vg, basf pg, merck n, olmak üzere 6 mg nikotinli 90/10 pg vg oranlı 250 ml bir nbase karışımı hazirlattim aroma siparisimide aynı siteden verdim siparişler gelince karışımı hazırlamaya başladım,

Yuzde 8/12 tavsiye edilen karışım miktarı olan 10 ml aromayi 90 ml nbase i çocukların cam mama kavanozuna koyup tras makinesinin ucuna taktigim kulak temizleme çöpü çubuğu ile yaklaşık 3 dk kadar karıştırdım rengi iyice beyaza döndü, kavanozun ağzına streç film çekerek ağzını iyice kapattım.

3 farklı aroma siparişi vermiştim diğer ikisini de bu şekilde yaparak termos çantanın içine koydum, cantayida yatakların çarşafların olduğu karanlık biryere koydum.

Dayanamayıp ertesi gün kavun mango vs karışımın olduğu kavanozu açıp tadına bakmak istedim gayet iyiydi, sonra acmisken biraz daha karıştırayim dedim tekrar tras makinesiyle beyaz olana kadar karıştırdım tüm likitlerimi yerine geri koydum, 2 gün sonra tekrar el le calkaladim,yerine kaldırdım.

Karışımı yaptığımın 8 inci günü eczaneden aldığım şurup şişelerine aktardım likitlerimi ağzıni iyice kapattım.

Bugün karışımın 12. Günü kavun mangoyu tekrar denemek istedim, hiç aroma tadı yok sadece duman geliyor, içim güzel gayet kesiyor ama ne oldu bu aromaya :)

Diğer karışık cerezli likitim zaten çöp direk aromanin kokusu geldiğinde de berbatti onu biraz havalandirdim 20 dk kadar pis koku gitsin diye belki ondan diyeceğim ama kavun mango da gayet güzel çalıştığımı düşünüyorum.

Sevgili buharci dostlar sizce nerde hata yaptım ben yada ince nokta nedir, çok araştırdım bir yanlışım yok gibi ama yardımcı olursanız sevinirim .

Herkese iyi bayramlar.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .