Yardımınızı bekliyorum

ateşli sigara kullanıcısı olarak sağlık endişelerinden dolayı e sigaraya geçmeyi planlıyorum. bazı sitelerde dolaştım özellikle esf denen forumda. sene olmuş 2018 e sigara dünyası aya çıkmış biz dünyada kalmışız gibi hissediyorum. aslında temel terminolojiyi öğrendim işin mantığını kavradım, okuduğunu anlayabilen bir insanım. fakat forumda o kadar bilgi bombardımanı var ki birilerine soru sormadan kendi bilgilerimle en doğru başlangıcı yapayım diye düşünsem sanırım bir yıl boyunca okuyup araştırmam gerekecek. sorularıma gelecek olursak aslında basit;
1. iyi bir ateşli sigara içicisiyim ve mtl içim yapmayı planlıyorum. e sigaramı alıp sabah çıktığımda likitle şarjla uğraşmak istemiyorum bu durumdan yola çıkarsak; hem ileride belki farklı atomizerlerle de kullanılabilmesi açısından en mantıklı olabilecek mod hangisidir.
2. mtl içim yapmayı planlıyorum demiştim, bana en sorunsuz ve sigara içimine en yakın ve en pürüzsüz deneyimi yaşatacak olan atomizer hangisidir.

dipnot: e sigara dünyasına yeni adım atmayı planlıyorum bu yüzden hazır coilli bir setup un beni daha az uğraştıracağı ve bu yüzden e sigaraya daha rahat geçiş yapacağımı düşünüyorum bu sebeple önerilerinizde bu fikri de göz önünde bulundurmanızı rica ederim. şimdiden herkese teşekkürlerimi sunarım.

Yorumlar

• Temmuz 8 düzenlendi

Aspire natiulus2 (hazır coil) kullanıyoruz arkadaşımla birlikte çok memnunuz. Aroma olarak ciger çekim atomizerlerden daha iyi aroma veriyor.

Mod o kadar önemli değil hemen hemen hepsi aynı işi yapıyor. Bende ikuun eleaf mod var. dahili pilli olduğu için tak çıkar uğraşmıyorum pratik oluyor. arkadaşta smoke alien var. fakat bana göre ağır ve kaba olduğu için kullanışlı değil.

Likit olarak france e-luquid supreme kullanıyorum 12mg.

1 hafta ateşliden geçince zorluk oluyor ama ondan sonrasında insanın canı sigara değilde artık buhar istemeye başlıyor. bağımlılık şekil değiştiriyor sadece.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .