Likitte Alkolümsü Koku

kategorisi Likitler

Merhabalar... E sigara ya 10 gündür başladım 10 gündür sigra içmiyorum fakat bir sorunum var. 2. el i stik pico marka cihaz aldım ve paketinde zannedersem kahveli likit vardı rengi ve akışkanlığı koyuydu. onu içtiimde vede kokladığımda sadece kahve tadı ve kokusu alıyordum.... dumanıda fazlaydı...balgam yapması haricinde çok güzeldi...Likit bitince farklı markalardan 2 adet kahve likiti aldım ..içtiğimde hem boğaz yakıyordu hemde beni en çok rahatsız eden başımı ağrıtan alkol kokusuna benzer tiksindirici bi koku vardı...heralde bunlar bozuk çıktı diye düşündüm..bi arkadaşımdan 3-4 çeşit likit aldım onlardada aynı alkolümsü koku vardı onlarıda içemedim... acaba ilk içtiğim likit ile diğer likitlerin yapılışı arasında bi farkmı var...alkolümsü kokuyu veren aromamıdır yoksa PG veya Vg mdir...Bu pis alkolümsü kokudan kurtulmak için ne yapmalıyım....Bu koku yüzünden e sigaradan vazgeçmek ve sigaraya başlamak zorunda kalacağım....yardımcı olursanız sevinirim....Tşkler.

Yorumlar

• Alkolümsü koku aromadan gelir. ağız tadınıza uygun bir likit bulursanız problem ortadan kalkar.
    Evde likit yapmayı deneyebilirsiniz, daha az maliyetli olur, ağız tadınızı bulana kadar da deneme yapabilirsiniz.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .