ilke kimya n-base leri nasıl ?

kategorisi Evde Yap

Alışveriş yapanlar var mı ? İlke kimyadan,öneririmisiniz

Yorumlar

• ben 2 defa aldım şahsen ilki en pahalı olan sigma merc merc idi.Şimdi ioi basf chemnovatic aldım.Bugün ikisini kıyaslıcam.İlk aldığım 80 20 3 mg idi.Koku tat felan yoktu güzeldi.Müşteri hizmetleri whatsapta 10 numara anında cevap veriyorlar.Kredi kartıyla ödeme mevcut.Ama şahsen gidip ne yaptıklarını görmek isterim tüm satıcılar için bu böyle.Sonuçta insan satıyor bunu babana bile güvenme demişler.En azından nikotin testini bilen biri varsa nbase lerinden nikotini test edip yazabilir ordan bir ipucu alırız.

• @Enes1980 dedi:
    ben 2 defa aldım şahsen ilki en pahalı olan sigma merc merc idi.Şimdi ioi basf chemnovatic aldım.Bugün ikisini kıyaslıcam.İlk aldığım 80 20 3 mg idi.Koku tat felan yoktu güzeldi.Müşteri hizmetleri whatsapta 10 numara anında cevap veriyorlar.Kredi kartıyla ödeme mevcut.Ama şahsen gidip ne yaptıklarını görmek isterim tüm satıcılar için bu böyle.Sonuçta insan satıyor bunu babana bile güvenme demişler.En azından nikotin testini bilen biri varsa nbase lerinden nikotini test edip yazabilir ordan bir ipucu alırız.

ioi basf chemnovatic i de kullandım 70 30 3 mg idi.Ben ilki ile pek bir fark anlamadım.Şimdi vance basf 50 50 3 mg alıp denicem fiyatı en uygun bu.1 lt 64 lira.Bundada bir fark görmezsem bunu alıp kullanıcam.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .