Vaporesso Revenger X Öneriler

Arkadaşlar Merhabalar!
Yaklaşık 5-6 yıl önce Elektronik sigaranın yeni parladığı dönemlerde 1-2 cihaz kullanmış (Kalem cihazlar) ve e-sigaraya tövbe etmiştim :) O kadar farklı cihaz çıkmış ki daha önceden ilgilenmediğim için takip olanağım da olmamıştı. Herneyse şuan aranızda en acemiler arasında yer alıyorum. Bugün bir adet Revenger X + Likit + 2 adet VTC5 sont pil aldım. Yazılımsal olarak cihazlarda problem yaşamam. Kendimde kurumsal firmaların mobil application yazılımı yapıyorum. Sorum şu ki ben aldığım pilleri bir süre cihaz üzerinde şarj etmem gerekiyor. Bir kaç gün yani... Bazı yerlerde kesinlikle cihaz üzerinde pilleri şarj etmeyin yazıyor. Şuan Revenger karşımda şarj oluyor. Problem olur mu acaba? Titiz bir insanım ve revenger ekranda yatay bir cizgi oluşabileceği söyleniyor. Öyle olursa cidden soğurum cihazdan. Bu konularda deneyimli ve tavsiyede bulunacak birileri var mı? Yani yarın hemen gidip harici pil şarj eden cihaz almam gerekir mi? Teşekkürler.

Etiketlendi:

Yorumlar

• Revenger cihazlarda çizgi sorunu yaşayan çok fazla kişi var.

Bİlgisayar üzerinden şarj ederseniz sorun olmaz bence, harici adaptör ile şarj edecekseniz amper değerine bakın.

Piller cihaz üzerinden şarj edilebilir üretenler zaten şarj yerini bu sebepten yapmışlar.

Harici şarj şart olsa şarj için delik koymazlardı.

harici alet alsanız bu sefer tak çıkar yaparken pillerde yıpranma oluyor, bu sefer shrink vs almak zorunda kalıyorsunuz bir sürü iş ondan sonra...

Ben sırf pillerle uğraşmamak için dahili pil cihaz kullanıyorum.
    Cihazımın adı ikuun i80.
    kablo ile pcden şarj ediyorum çok memnunum.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .