Tito Marka Likit Aroması

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Geçen gün internette arkadaşımın zoru ile Tito marka 12'li paket likit aroma seti aldım. Fiyatı uygun olduğu için her ne kadar istemesem de arkadaşımın zoru ile satın almış bulundum. Smart Kimya'nın üretimi bildiğiniz üzere.
Sormak istediğim soru şu ;

1000 ml nbase'im var. Bunu ziyan etmek istemiyorum. Aromalar 10 ml'lik. Bunu nasıl bir deneme yapabilirim nbase'yi de ziyan etmeden. Veya hepsini de kullanabilirim problem yok fakat kötü sonuç çıkmasından korkuyorum. Ziyan olmasını da istemiyorum. Aroma arttırıcı mı almalıyım ? Yaptığım likitlerin üzerine 1/2 damla damlatsam acaba demlenme sonucunda içilebilir bir hal alabilir mi ? Eski bir başlıkta okuduğum kadarı ile boğazı yakma durumu söz konusu. Bu durumla karşılaşmak istemiyorum.

Bilgili arkadaşlardan yorum bekliyorum. Tekrardan hepinize selamlar.

Yorumlar

• 100ml nbaseye + 10 ml aroma koyun karıştırın.

genelde oran budur, likit demlendikten sonra aroması fazla geldiyse seyreltebilirsiniz.

tito aromanın bazı çeşitleri çok güzel. Hangi aromalar var elinizde yazarsanız iyi olanları söylerim bazı aromaları çünkü içilecek gibi değil.

tropikal meyveler ve çilekli chesscake çok güzel mesela. varsa ilk önce bunları demleyin.

• @Ergi dedi:
    100ml nbaseye + 10 ml aroma koyun karıştırın.

genelde oran budur, likit demlendikten sonra aroması fazla geldiyse seyreltebilirsiniz.

tito aromanın bazı çeşitleri çok güzel. Hangi aromalar var elinizde yazarsanız iyi olanları söylerim bazı aromaları çünkü içilecek gibi değil.

tropikal meyveler ve çilekli chesscake çok güzel mesela. varsa ilk önce bunları demleyin.

Aroma Listesini iletiyorum..

Ergi
  • Tropikal meyve güzel diğerlerini beğeneceğinizi sanmıyorum.

Çilekli chesscake'yi beğeniyorum ve tropikal meyve güzel meyve suyu gibi tadı oluyor.

• Ocak 7 düzenlendi

Kavun fena değil. Ama titonun çileği meşhurdur, çilekte yok listenizde.

Oran olarak %10 olacak aroma oranı. Diğer tüm aromaları az miktarda yapabilirsiniz.
    nbasenizi ziyan etmeyecek tek aroma tropikal meyveler.

ananas ve papaya güzel olabilir.

muz mango hindistan cevizi ben beğenmedim.

Şu konuya bakabilirsiniz: http://buhardestek.com/discussion/comment/703/#Comment_703

• Nbase ziyan etme tito aromayla
    EfeUzm
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .