Optima Nbase Kullanan var mı?

kategorisi Likitler

Optima Nbase kullanan var mı arkadaşlar? Güvenilir mi ? Tadı, rengi ve kokusu nasıldır? İçeriğinin Essential Depot vg - Basf Pg ve Merck N* olduğu yazıyor. Nikotin oranları doğru olarak geliyor mu? Sek olarak tüketmeyi planlıyorum.

Yorumlar

• Kasım 2017 düzenlendi

ilk kez duyuyorum.

alev kimya tavsiye ederim nbase için.

optima keyf yada diğerleri bunlar aslında marka bile değil. kimyacılardan alıp kendileri karıştırıp marka uyduruyorlar.

gliserin ve glikol olan ham maddeler için piyasda bulunan bir kaç gerçek marka var.

wilmar basf merck carlo gibi... alev kimyaya girerek bu markalardan istediğiniz gibi karışım sipariş ettirebilirsiniz. nikotinide tam koyuyorlar. 1 yıldır alevkimyadan alışveriş yapıyorum.

alevkimya'nın konusu var soru sorup takip edebilirsin. indirim koduda var. şuradan bakabilirsin: http://buhardestek.com/discussion/comment/982/#Comment_982

• Cevabınız için teşekkür ederim. Zaten hali hazırda alev kimyadan aldığım nBaseim var hatta şuan onu buharlıyorum. Çokta memnunum hiç bir sıkıntı yok fakat merck n* denemek istediğim için başka bir firma arayışına girdim. Keyf felan mı denesem merck n* için? Alev kimya şu mercki de n* olarak stoklarına eklese süper olur.

• sitemize göz atmanızı tavsiye edebilirim www.hugbuhar.com
    hem fiyatlarımız hemde içerik ve hizmet kalitemiz ile diğer firmalardan bir adım önde olduğumuzu düşünüyorum.

• www.advturkey.com buraya bakmanızı tavsiye ederim.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .