Haftanın Fırsatı: Custard King Mix Aroma 15 ml (44. Hafta)

kategorisi Evde Yap

Merhabalar,

Babalikit.com'un "Haftanın Ürünü" kampanyasındaki bu haftanın şanslı ürünü pastane ve tütün aromalarının benzersiz karışımı "Custard King". 30 Ekim-5 Kasım 2017 tarihleri arasında 15 ml cam şişesinde bu benzersiz lezzete sadece 17,90 TL'ye sahip olabilirsiniz. Üstelik kargo da ücretsiz.

Custard King'e hemen ulaşmak için : https://babalikit.com/aroma/babalikit-custard-king/

Tamamen TFA (The Flavor Apprentice) markasının aromaları kullanılarak Babalikit tarafından özenle harmanlanan mix aroma Custard King, karakteristik özelliğe sahip pastane ve tütün aromalarının eşsiz karışımıdır. Custard king tarifinde TFA’nın en mehşur karamel ve tütün aromasına alt notalarda tatlı krema ve vanilyalı dondurma eşlik ediyor. Her dönemde sıkılmadan devamlı kullanabileceğiniz mix bir karışım olan Custard King özellikle pastane aroması tutkunlarının vazgeçilmezi olacak. Şekerli bir karışım değildir ve kokusu sizi bir o kadar şaşırtacak ve odayı dolduracaktır.

NOT: Haftanın ürününde diğer kupon ve indirimler uygulanamamaktadır. Haftanın ürünü haricinde sepetinizdeki diğer ürünlerde geçerli bir kuponunuz varsa indirim yansıtılacaktır.

Buhariye
Etiketlendi:
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .