Doggystyle 2K16

Eylül 2017 düzenlendi kategorisi Buhar Sözlük

-Kendine has özel aroma yorumu,
-Kolay kullanım, kolay sarım pratik atomizer
-Estetik görüntü.
-Hem mtl hemde ciğer çekimi olarak kullanılabilir. (Mtl'si çok sıkı değildir, delikler açılınca ciğere dönüştürülebilir)
-Tersten dolum yapılır.
-Orjinalinde driptip paket içeriğinde yoktur, birebir clonlarında paket içeriğinde driptip ile birlikte gelir. Klonları ile orjinali arasında kalite olarak hiç bir fark yoktur.
-Ucuz ve kötü bir ambalaj kutusu vardır. (Bu benim için daha iyi, kutuya para vermeyi seven biri değilim)

Dikkat edilmesi gereken nokta: Oringleri çabuk kopabilir, çıkarıp takarken yumuşak davranılmalı.
Doggystyle atomizerin türkçe video incelemeleri:

Yorumlar

• Eylül 2017 düzenlendi

Doggystyle kullanıyorum ve aroması ile isim yapmış bir atomizer değil. Basit sarım ve pamuklaması ile ünlü. Clapton tel ile sarım yapıp kullandım ve aroma oldukça yükseldi ama mtl keyfi düştü. Twisted tel ile ortalama değerler elde edilecektir diye düşünüyorum. Yinede el altında keyifli bir atomizer.

• Her türlü ohm da bitişik, aralıklı, chimliye yakın, hava kanalına yakın, seyrek pamuklu, sıkı pamuklu denemediğim kalmadı ama aroma ile ilgi bir mesafe kaydedemedim. Sıkılık ve vurum en güzel hafif aralıklı, orta şeker sıkılıkta pamuklama ve hava kanalından 1,5-2 mm yukarıda 0,9-1,1 ohm arası 15 Watt da yakaladım. Damak tadı kişiden kişiye değişiyor. Bu arada ağırlıklı 0,9 ve 1,2 mg nikotinli tütün aromalı likitler kullanıyorum. Amacım sigara hissini yakalamaktı ama doggystyle ile yüzde yüz başarılı olamadım darısı exproya artık.

• KK

ben doggy i uzun zamandır kullanıyorum içim olarak boğaz vurumu olarak bence gayet tatminkar fakat aroma konusunda bana göre zayıf şahsi fikrimdir teşekkürler.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .