Vaporesso Revenger

kategorisi Modlar

Arkadaşlar Vaporesso Revenger alacağım aklıma takılan bir kaç soru var.Quick charge olayını deneyen var mı gerçekten başarılı mı ? Tuş kombinasyonlarıyla ekranı ters çevirme özelliğinin amacı nedir ? Ve iki rengide canlı görmüş olanlar için MAVİ mi yoksa KIRMIZI mı almalıyım?

Yorumlar

• ekranı ters çevirme pek çok cihazda var. hiç bir mantığı yok.
    ben mavisini daha çok beğeniyorum.

• Ben mavisini kullaniyorum cok guzel bir cihaz tabi zevk meselesi bence tek eksigi puf saymiyor. İyi muhafaza etmen gerekiyor cabuk ciziliyor. Quick sarj basarili hizli sarj oluyor.
  • Güncellemeyle puff sayma özelliği eklendi diye duymuştum

• benimde revenger alasım var. mavi olanı çok şık duruyor.

ama aklıma takılan bazı noktalar var.

bu cihaz kendi resmi sitesinde 75 dolara satılıyor.

Türkiye iç piyasasından daha ucuz.

bizim buradakiler çakma mı acaba, bu aralar revenger çılgınlığı başladı.

gerçi kutudan garanti belgesi fln çıkıyormuş.

quick şarj olayına gelince mod üzerinden kendi kablosu ile yapılan şarzlarda ekranda kalıcı olarak çizgi çıktığını söyleyenler var.

ayrıca facebookta gördüm bir kişi modu şarza takınca yanık kokusu gelmiş ve mod çöp olmuş.

tabi onlarca memnun olan kişinin yorumunuda okudum.

bende wismec 2/3 ile revenger arasındayım.

• bu arada kendi atomizerinin coilleri çok pahalı, kendi atosunu bir süre kullanıp üstüne bir ammit çekmek lazım.
    yoksa o coile para dayanmaz. 3 coili 55 liraya satılıyor.

revenge kelimesi intikam anlamına geliyor.

vaperrossa smok markasına karşı oluşturduğu bir cihaz bu.

smok ile aynı coilleri kullanıyor. ayrıca smok alliendeki eksikleri kapatıp revengeri çıkarmışlar.

bu arada bir kişi revengerin kaçak akım koruması olmadığını söyledi. elektrik konusundan pek anlamıyorum, tecrübeli birisi aydınlatırsa sevinirim.

• Ergi bende wismec ve revenger var ikisinden de gayet memnunum. He tabi tercihim dna cipli cihazlari kullanmaktan yana olur.
  • @Hermes dedi:
    Ergi bende wismec ve revenger var ikisinden de gayet memnunum. He tabi tercihim dna cipli cihazlari kullanmaktan yana olur.

Dna çipli cihazlar ne işe yarıyor?

• Revengerin tipi çok güzel bu arada. Eğer yakışıklı cihaz istiyorsanız revenger bir numara daha güzelini görmedim.
    kullanmadığım için kalitesi hakkında yorum yapamıyorum.
    renk derseniz mavi derim bende.

• @Hermes dedi:
    Ben mavisini kullaniyorum cok guzel bir cihaz tabi zevk meselesi bence tek eksigi puf saymiyor. İyi muhafaza etmen gerekiyor cabuk ciziliyor. Quick sarj basarili hizli sarj oluyor.

Quick charge ile 1 saatte %100 şarj gibi bi iddaaları var.Sizde bu değerlere 1 saat içinde ulaşabildiniz mi ?

• KK

Quick charge için 2.5a adaptör lazım sanırım.

ama tavsiye etmem modu bozulanlar var bu sebepten.

en iyisi harici şarj cihazı alın ve yedek pil alın. birini kullanırken diğerleri şarjda durur. hiç beklemezsiniz.

• Muhteşem bir cihaz. Sitesinden güncelleyin her türlü özelliği çalışıyor. Ben Revenger X kullanıyorum. Cidden çok memnunum. Buharlama ne demekmiş bununla anladım. Marka vermeden diğerlerine tereddütsüz on basar. % 100 şarj yapıyor ama usb girişini yıpratmamak adına harici şarj iyi olacaktır. Bu arada GT8 coil 0.15 değil 0.16 ohm.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .