Yeni başlangıç olarak hangi cihaz

Eylül 2017 düzenlendi kategorisi Soru Sor ✓ ✓
Merhaba yeni başlangıç olarak hangi cihazı önerirsiniz benim kafamdakiler ( ijust s - smok vape pen )

Yorumlar

• ijusts alın.

i justs 6 ay sorunsuz kullandım. daha sonra daha prof cihazlara geçtim ama hala ijust'ı arıyor gibiyim. tekrardan i just alıp devam edebilirim.

şarjı iyi gider.
    kullanımı çok kolay. koy likiti iç.

her açıdan pratik bir cihaz.

fthncr
  • Kardeşim likit sızdırma falan olayı var diyorlar
  • Duman performansı olarak iyi mı peki ve başlangıç icin uygun olurmu 4 ml tankı 1 gün yetiyor mu
  • Kardeşim bide fiyat ortalama nedir acaba ben bir yerde 160 TL ye buldum uygunmudur sence bide bunların orijinal olup olmadığını nerden anlicaz
  • Smok AL85 kit olarak incele, uzun süre kullanırsın sorunsuz olarak.

• @fthncr dedi:
    Kardeşim likit sızdırma falan olayı var diyorlar

likit sızdırma olayı yok.
    her atomizer likit sızdırma azda olsa olabilir.
    likit sızması nadir oluyor ve peçeteyle siliyorsun geçiyor. yani koca tank likit sızdırıp boşalmaz 2-3 damla anca akar.
    oda sürekli olan bir şey değil. düzgün kullanıldığı zaman likit akıtmaz.

@fthncr dedi:
    Duman performansı olarak iyi mı peki ve başlangıç icin uygun olurmu 4 ml tankı 1 gün yetiyor mu

yetiyor ama kullandığınız likite bağlı nikotin oranı yüksek likit ile yarım tank yeterken düşük oranlarda 1 tank yetmeyebilir.
    0.3 nikotinle 1 tank dolusu bana yetiyordu. likit hacmi iyi.

yeni başlıyorsan zaten pildir coil sarımıdır hiç birisi ile uğraşmazsın. hemen al kullan bir cihaz.
    4-5 ay ı just kullan daha sonra başka bir cihaza geçersen geçersin.

• İ just ile basla hem performans hem fiyat işi öğren üst seviyelere geçersin daha sonra i just ile başladım bende sıfır sıkıntı.
  • http://buhardestek.com/discussion/671/ikuun-i80#latest

ikuun i80 yada ikuun200.

pico ve i justın devri bitti arkadaşlar. Başlangıç kitleri bile gelişiyor artık. :) en ideal başlangıç kitlerini yazdım 2 senede sorunsuz kullanırsın fiyatıda ucuzdur. kullanımıda çok kolaydır.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .