36 mg nbase içilir mi?

içerisinde 36mg nikotin olan nbase'den tek nefes denemeyi düşünüyorum.

Herhangi bir riski var mı? cesaret edemiyorum bilip bilmeden denemeyim diye buraya sorayım dedim.

Yorumlar

• Ağustos 2017 düzenlendi

Ben bir keresinde yanlışlıkla çilekli likit yerine 36mg nbasenin pipkasını alıp atomizere koydum.

Çilek tadı gelecek diye bir güzelde asıldım 36mg nikotini. (Ciğer çekimi)

Nefesi çekmesine çektim ama nefesi veremedim.
    Nefesi verirken ciğerler yırtılır gibi oldu. yavaş yavaş verdim nefesi.
    Nikotini beyninizde hissedebiliyorsunuz o sırada.
    Boncuk boncuk terlemeye başlıyorsunuz.

Sonuç olarak tavsiye etmem. 18mg likitte denedim oda nevrimi döndürmüştü :D ama 36 neredeyse beni öldürecekti.

Sakın böyle şeyler denemeyin, ölüm tehlikesi bile olabilir.

• Kullanan olmasa üretim olmaz fakat sağlığınıza önem veriyorsanız bence heyecan aramaya gerek yok diye düşünüyorum.

• @ferdelance dedi:
    Kullanan olmasa üretim olmaz fakat sağlığınıza önem veriyorsanız bence heyecan aramaya gerek yok diye düşünüyorum.

36lıklar seyretlme amacı ile üretiliyor. 36mg olan likit yok piyasada. ingilterede yasal sınır 20mg.
    şuana kadar benim gördüğüm 18mg nikotinli oldu en fazla.
    onlarda mtl içim için kullanılabilir.

36 ciğer çekilmez. :)

• @Ergi dedi:

@ferdelance dedi:
    Kullanan olmasa üretim olmaz fakat sağlığınıza önem veriyorsanız bence heyecan aramaya gerek yok diye düşünüyorum.

36lıklar seyretlme amacı ile üretiliyor. 36mg olan likit yok piyasada. ingilterede yasal sınır 20mg.
    şuana kadar benim gördüğüm 18mg nikotinli oldu en fazla.
    onlarda mtl içim için kullanılabilir.

36 ciğer çekilmez. :)

N-base olarak sormuş arkadaş ona istinaden cevap verdim hazır likit yok 36lık ben görmedim açıkçası. Nnbase olarak alıp aroma ekleyebilir böyle bir şansı bulunmaktadır.

• 36mg nbase içilmez. Kullanıldığı taktirde kullanım miktarına bağlı olarak zehirlenme ihtimali vardır. Günluk 5ml kadar kullanılması bile tehlikelidir.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .