Pico Likit Tavsiye

Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 1 haftadır e-sigara kullanıyorum ve çok memnunum. Cihazım Pico 75w Melo3 4ml atomizerim var ve 0.3 ohm 30w ciğer çekimi yapıyorum. Tatlı aromaları beğeniyorum mesela arkadaşım bana The Puffman Big Boss hediye etti ona bayıldım ama satın almak istediğimde biraz pahalı geldi açıkcası. Cihazıma ve damak tadıma uygun fiyatı da uygun olan ne kullanabilirim ne tavsiye edersiniz?

Vapores

Yorumlar

• daha ucuzu kendi yaptığındır :)

Vapores
  • Merhaba @Hermes,

Kendi likitinizi yapmak hem ekonomik hem de daha güvenli bir çözüm. Babalikit olarak TFA'nın resmi distribütörüyüz ve resmi satış kanalımız https://babalikit.com adresinde TFA Aroma ve Premium aroma karışımlarını beğeninize sunuyoruz. Tatlı aromalardan hoşlanıyorsanız size Strawberry Fog veya Mother's Unicorn Milk premium aroma karışımlarını önerebiliriz. Tabii efsane likit aromamız Baba's ı da bir göz atabilirsiniz. Premium aromalarımız ile 75 ml ila 150 ml likit hazırlayabilirsiniz. Tavsiye edilen oranlara yine websitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

KNikolaTESLAVapores
  • Elimde premium likitlerin clon tarifleri ile yapılmış likitler var.

Almak isterseniz mesaj atabilirsiniz.

30ml 15tl ve bu fiyata bu kalitede likit yok.

ayrıca likitler coil dostu.

• bu pahalıya satılan likitlerin hepsi yani türkiyede satılan likitlerin hepsi çakma markalar hepsi evyap likit yapmak istiyorsan şuan aroma konusunda zirve olan TFA aroma alıp nbase alıp kendin yapmak maliyet bakımından yok denecek kadar az kendiniz yapın ben yapamam demeyin.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .