Just s tam dolu şarz nasıl anlaşılır ?

Just s tam dolu şarz nasıl anlaşılır ?

Etiketlendi:

Yorumlar

• Mart 2017 düzenlendi

Evet güzel bir soru ı just s cihaz tanıtımları çok fakat detay veren yok bu konuda eksiklik var.

Cihazın şarjı 0 % 9 arasında olduğu zaman sıklık ile yanıp söner.

Cihazın şarjı 10 % 29 arasında olduğu zaman 4 saniye yanıp söner (orta derece yanıp söner)

Cihazın şarjı 30 %59 arasında olduğu zaman 6 ile 7 saniye yanıp söner (yavaş bir şekilde)

Ve son olarak cihazın şarjı 60 % 100 olduğu zaman sabit biçimde yanıp söner.

I just s mekanik bir cihaz olduğu için batarya göstergesi veya bir ekranı ne yazık ki yoktur. ı just s kullanıcıları bunu sorun etmesinler. Cihaz şarj olma süresi 4 saattir ve gün boyu sizi rahatlık ile ihtiyacınızı karşılayabilir. Cihaz kapalı iken, daha sağlıklı bir batarya dolumu sağlanır ve batarya ömrünü de korumuş olursunuz. Cihaz şarj esnasında iken kullanmanızı kesinlik ile tavsiye etmem. Ve son olarak cihazın bataryası tamamen boş olduğunda şarja taktığınız zaman göreceksiniz batarya şarj girişinde (KIRMIZI BİR IŞIK YANAR BU IŞIK CİHAZ BATARYASI %10 ÜZERİNE ÇIKTIĞINDA, SÖNER) bu bilgiyi biraz önce kırmızı ışık yanıyordu neden söndü acaba şarj almayı mı kesti diye düşünmeyin diye veriyorum. Hepinize keyifli ve bol buharlar dilerim.

• Şarja takalı 1 saate yakın oldu ışık hala yanıyor
  • 1 saatte dolmaz. 4 saate full dolar.
    Şarjı içime bağlı olarak 1 ile 3 gün arasında gider.

• Mayıs 2017 düzenlendi

@cenkk13 dedi:
    Şarja takalı 1 saate yakın oldu ışık hala yanıyor

Kırmızı ışığın yanması şarj olduğunu gösterir. Şarja koyun süre tutun, işinize vaktinize göre şarj zamanlarını ayarlayın.
    Full dolmadan çıkarıp kullanmanız gerekirse kullanın sorun değil, tam bitmedende şarja koyaiblirsiniz.
    İ justın içinde lion pil var, kaliteli bir pil.
    Fakat cihaz şarjdayken kullanmayın.

• Kırmızı Işık şarj olduğunu gösterir sürekli olarak yanması gerekiyor.
  • ben 3.5 saat şarjda beklettim şarj sizin anlattığınıza göre yüzde 10 ile 29 olmuş sebebi ne olabilir acaba

• bilgisayarda 3.5-4 saate şarj oluyor.

• Arkadaşlar... Kırmızı ışığın sönmesi, dolduğu anlamına gelmiyor mu?

• @ekinegemen dedi:
    Arkadaşlar... Kırmızı ışığın sönmesi, dolduğu anlamına gelmiyor mu?

evet

ekinegemen
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .