Ateşli Sigara Kaçamakları

kategorisi Makaleler

ATEŞLİ KAÇAMAKLAR

Merhaba arkadaşlar; e-sigara ile tanışmam yaklaşık 1 sene öncesine dayanıyor, gerek sigara bırakma isteği gerekse maddi zorluklar ve yoksunluk belirtilerini az çekmek e-sigarayı tercih etme sebebim idi. Bir adet pico ve 0,6 mg kahve/vanilya likit ile e-sigara kullanmaya başladım.
Başlangıçta herşey çok güzel idi, ateşli sigara hiç içmiyor, hatta kokusundan bile nefret eder hale gelmiş idim.
Ta ki göreve gidip elektrik ve likit sıkıntısı çekene kadar. Radara gittiğimizde planlanan 1 hafta idi. Fakat tam 45 gün kadar kaldık. Ve bu arada ne kadar iğrensem de ateşliye döndüm. Neyse iş bitti, ankaraya geri döndük. Ama bu sefer de e-sigara kesmemeye başladı. Normal + elektronik içmeye başladım. Yine kesmeyince nic oranını artırdım, en son da elektroniği çekmeceye attım.
Akabinde 3 aydır ateşli içiyorum, haftada birkaç sefer de keyfine (nargile niyetine) e-sigara kullanıyorum.
Buradan ara sıra kaçamak yapan yada yapmayı düşünen arkadaşları uyarmak istiyorum, bu sigara illetinin geri dönüşü muhteşem oluyor, önceden 1 paket/gün içerken şimdi 1,5 - 2 paketi buluyor.
YAPMAYIN!!! Kaçamak yapmayın. Aynı kendinizi AIDS'Lİ bir hayat kadınıyla kaçamak yapıyor gibi düşünün. Bütün kazanımlarınız gidiyor. Sağlık, kötü kokma, yediğinden birşey anlamama, dişlerde sararma... 5 dk'lık zevk için bütün bunlara değmez...
Vaktinizi aldım kusura bakmayın, bu yazıyı onayladığı için yönetime, okuduğunuz için de sizlere çok teşekkürler.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .