Polo Likit

Temmuz 2017 düzenlendi kategorisi Buhar Sözlük

Polo likit siparişlerimiz elimize ulaştı ve sevgili @NikolaTESLA ile birlikte likitleri denedik.
(Henüz tüm çeşitleri denemedik denedikçe yazıyı güncelleyeceğiz)

Likitler hakkında genel yorumum: İçimi yumuşak, baymayan gün boyu içilebilecek gibi. Boğaz yanma yada tahriş yapmıyor.

Captain Black: Gerçek captan black lezzetine yakın bir tat, bu likiti çok beğendim. Puanım: 9/10

Chocolate Cheesecake: Bu likit yine efsane olmuş, ekmeğe sürüp yemek istiyor insan.Üzerindeki resimdeki çikolatalı pastayı yemiş kadar olduk. Puanım: 9/10

Honey Virginia: Bu likiti beğenmedim, bal tadını hissedebiliyorsunuz fakat bal ile beraber sabunsu bir tat aldım. Puanım:3/10

Damla Sakızlı Türk Kahvesi: Damla sakızı aroması kahveye oranla daha baskın geliyor, damla baskın olduğu için sevmedim. Puanım 4/10

Strawberry Cheesecake Çileğin olduğu her aromayı sevdiğim gibi bu likitide beğendim. Puanım: 8/10

Salem Menthol:Buharcı dili olmamak için almıştım, fakat günlük kullanımada uygun buldum likiti, içtiğim en güzel mentollü likit diyebilirim.
Ferah ve sıkmıyor. Puanım: 7/10

Banana: Bugüne hiç bir muzlu likiti beğenmediğim gibi bunu da beğenmedim. Puanım: 3/10

Tropical Fruits: Tropikal meyveli meyve sularının tadını seviyorsanız bu likit tam size göre, içerken meyve suyu içiyormuş hissi veriyor. Puanım: 8/10

Forest Fruits: Fena değil içilebilir. Puanım 6/10

Lemon Cheesecake: Fena değil, daha önce farklı bir markanın limon cheesecake denemiştim. Bu ondan açık ara daha iyiydi. Puanım 6/10

Melon: Sade Karpuzlu likitleri her zaman sevmişimdir. Puanım: 7/10

Caramel: Tavsiye ederim fakat karemel tek başına sıkıcı olur diye düşünüyorum. Polo caremeli elimdeki boss reserve ile karıştırdım, çok güzel oldu.

Nutella: Çikolata severler için şiddetle tavsiye ediyorum, çok beğendim yoğun bir çikolata tadı geliyor. Puanım:9/10

Apple Pie Muffin-man: Bu likitide çok beğendim tavsiye ediyorum. Puanım 9/10

Almayı düşünenlere tavsiyem:Deneme için 1 adet herhangi bir 50ml sipariş verin, yanında 16'lı tester paketi hediye olarak geliyor.
Bu testerlerı deneyerek damak tadınıza uygun likitleri tespit edip ikinci siparişiniz de alabilirsiniz. Yani tadını bilmediğiniz likitlerden ilk seferde 50ml alıp beğenmemek gibi bir riske girmeyin diyorum.

Ayrıca polo likitin sosyal medya hesaplarını takip ederseniz günlük olarak çekilişler yapılıyor. Buradan siparişlerinizle birlikte ekstra hediyeler kazanabilirsiniz.

Yorumlar

• Temmuz 2017 düzenlendi
    Chocolate Cheesecake bu likiti hepsinden. Daha. Çok beğendim. Tadı direkt olarak. Damağa vuruyor. Son derece kararında bütün. Polo likitler fiyat. Performans. Açısından. Gayet basarili. Buldum. Almak isteyen. Arkadaşlara tavsiyemdir. Ek olarak yanında. Gelen tester deneme. Likitler de son derece. Güzel. Bir promosyon. Olmuş deneyip sonraki siparişleriniz de nokta. Atışı. Yapmanıza. Yardımcı olacaktır.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .