Kayfun v5 aroma sorunu

Temmuz 2017 düzenlendi kategorisi Atomizerler

MERHABA BUHARDAŞLAR ARANIZA YENİ KATILDIM. ACEMİ BİRİSİ OLARAK SİZLERE DANIŞMAK İSTİYORUM. 2-3 AY ÖNCE ELEAF PİCO +MELO SET ALDIM. FORUMLARI BİRAZ ARAŞTIRINCA MTL.YE MERAK SALDIM VE KAYFUN V5 1:1 CLONE ALDIM.SIKINTIM AROMA KONUSUNDA, NORMALDE MTL DE AROMANIN DAHA YOĞUN HİSSDEİLMESİ GEREKİRKEN KAYFUN MELONUN YANINA YAKLAŞMIYOR.
KAYFUNUN SARIMINDA KHANTAL A1 28 GA TEL 2,50 MM SARIM 1,7 OHM 8-10 WATT MUJİ PAMUK KULLANDIM. EFKAR 3MG KAVUN LİKİTİ DOLDURDUM. BU ARADA HAVA KANALININ HER AYARINIDA DENEDİM
ACABA OHM.MU YÜKSEK, 3 MM.YE Mİ SARMALIYDIM, LİKİTİN NİKOTİNİMİ AZ, VEYA KAYFUN V5.İN AROMASIMI DÜŞÜK YOKSA BENDE Mİ SIKINTI VAR :)

Buhariye
Etiketlendi:

Yorumlar

• Temmuz 2017 düzenlendi

Hoş geldiniz sürekli aynı aroma kullanmanızı tavsiye etmem 3 4 çeşit likit olsun elinizde tat ve koku körlüğü ne benziyor sizin durumunuz buharcı dili yani.

• EYVALLAH HOCAM. AMA BU LİKİTİ İLK DEFA KULLANDIM. BUNDAN ÖNCE MR.COOKİER VARDI MELODA. ÖZELLİKLE AYNI LİKİTİ DOLDURMADIM.

• Temmuz 2017 düzenlendi

aroma alamamanın başka bir açıklaması yok her likit her keze uymuyor herkesin sevdiği yahut hoşlanmadığı likitler olabiliyor ağız tadınızı bulmanız zaman alabilir.

Ayrıca hiç mi aroma alamıyorsunuz şuanda siz

• AROMA HİÇ YOK DEĞİL AMA MTL O KADAR ÖVÜLÜYORKİ AROMA KONUSUNDA, BENDE MELO .DAN ÜST Bİ TAT BEKLEDİM

• Ciğer çekimi atomizerler Mtl atomizerlere göre daha iyi aroma verirler normal, Mtl amacı öncelik olarak soğuk buhardır. Gerçekçi sigara hissiyatı yakalamaktır.Aşırı aroma beklentiniz olmasın.Sarım ve ohm hakkında bilen üyeler yardımcı olacaklardır.

MTL kullananların sürekli aromadan bahsetmesinin ve şu atomizerin aromada iyi demesinin sebebi aroma aramalarından kaynaklanır. Yani adamlar aromada iyi diyor ciğere göre iyi demiyor, mtl atomizerler arasında iyi aroma verdiğini söylüyorlar.

erdem82
  • Hocam ohm çok yüksek gibi 26 ga 7 tur 0.80 85 gibi 14 wattlarda deneyin birde.

erdem82
  • 2 mm sar aromayı daha iyi verir. Kalın tel ince sarım dan şaşmayın.

erdem82
  • Tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim. Aynen hepsini deneyecegim.
    Buhariye
  • ohm çok yüksek 0.7 0.8 ohmlarda 3.7 voltta güzel aroma alabilirsiniz ancak.

erdem82
  • Daha öncede söylemiştim, bana göre Kayfun v5 mtl atomizer sınıfına dahil değil. Yanma odasının yapısı aromayı etkiliyor. Bir diğer olay ise aynı likiti 5 farklı mtl ile deneyin bir de Kayfun v5 ile deneyin bambaşka bir içim şekli ve tat veriyor. Kayfun v5 sek içim olarak belki kullanılabilir.

Benim kendi görüşüm ama , kayfun v3 ile v5 karma yapıp harika bir atomizer çıkarabilirler. V3 2 eksiği var 1 hava ayarı 2 coil değişimi ( alıştıktan sonra sıkıntı olmuyor)

erdem82
  • Hepinize tesekkur ederim. Sarım yapmaya yeni baslamıstim. Dediğiniz gibi 2 mm kılavuzla 0.9 - 1 ohm 13.7 -14 watt da pamuguda biraz cömert kullaninca kayfun 5 şimdi on numara oldu.
    NikolaTESLA
  • Kayfun v5 clon Kac Ga sardiniz acaba bendede ayni sorun var
  • Kayfun v5'e kaç Ga ve kaç tur sarım yaptınız?

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .