Castle long tarifi

kategorisi Evde Yap

Castle Long Aroma/Likit Önerisi:

Bugüne kadar Solub ve Aromedrops'un Castle Long aromalarını, Dragon Vape ve Black Eagle'ın hazır Castle Long likitlerini tükettim.
En kötüsü Aromedrops aroma, tat olarak en hoşuma giden de Black Eagle likit, ardından Dragon Vape ve farklı gelmesine rağmen lezzeti çok hoşuma giden Solub geldi.
Smokehunters, Brandno:35, TheBestLikit, TRV gibi üreticilerin de Castle Long likitleri ve bazılarında aromalar mevcut ama denemedim.
Şimdi sorum şu. Orijinal Castle Long kullanmış olanlar, aldıkları hangi aroma/likitin orijinale en yakın ve en başarılı olduğunu düşünüyorlar? Aroma olursa daha güzel olur tabi, hazıra dağ dayanmıyor malum

Etiketlendi:

Yorumlar

• Temmuz 2017 düzenlendi

Castel Long için sunu söyleyebilirim,iki güne bir havalandırın ve her defasında havalandırırken farklı kokular duyacaksınız. Geç demlenen bir likittir, ilk gün tadımlarında hayal kırıklığına uğramayın. Bu arada Castel Long favori likitlerim arasındadır.
    (Havalandirdigin zaman karisimdaki alkol kokusu azalır ve likit gün geçtikçe demlendiği için tat ve renk oturmaya baslar.)

• Castle Long demledim Aromedrops aroma ile. ilk 3 günkü tadını pek beğenmedim.
    Yani beklentim büyüktü dünyaca ünlü tarif sonuçta...

Demlendikten sonra düzelir diye umut ediyorum.
    Demlendikten sonra sizce düzelir mi? çok fark oluyor mu demli ve demsiz hali arasında.
    Teşekkürler.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .