Aromedrops aroma yorumları

KK
kategorisi Evde Yap

Aromedrops aromaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Etiketlendi:

Yorumlar

• yakın zamanda 9 çeşit kullandım bu aromadan. Tadı kötü değil ama premium da değil. 3.5 litre kadar yaptım toplamda. Genele bakınca cidden fiyat performans ürünü. Bazılarını suda çözündürmeye kalktığımda yağ benzeri bir madde belirdi. Şirket yetkilisi ise bunun triacetin olduğunu ve propilen glikol gibi bir aroma taşıyıcısı olduğunu söyledi. Şuan liktlerim 3. haftasında. Gayet güzeller ve içiliyorlar. Arkadaşların da dediği gibi oldukça yoğunlar ve sitedeki kullanım oranları gayet yeterli. Aroma hastasıysanız ne yazıyosa 1 fazla koyabilirsiniz.

• 5 para etmez, bildiğin gıda aromalarını basıp veriyorlar. Aromaların yoğun olduğuna bakmayın normalde likit demlendikçe güzelleşir fakat bu aromalarla yaptığınız likitler demlendikçe tadını kaybediyor.

Alırsanız bekletmeden için, şişede durduğu gibi durmuyor aroması uçuyor.
    Daha önce tfa capella ve molinshop aromaları kullandım bunlarda böyle problem olmuyordu.

• Nbase guzelse gayet güzel oluyor.Yağ bazlı değiller tam çözünüyorlar tat lezzet konusu göreceli tabi ama max %3 ü geçmemek lazım.mozart supreme muffin gayet güzeldi.

• Diacetyl, acetyl, propionyl ve acetoin analizlerini güncel tarihli paylaşana kadar en güvenilir yine aromedrops yerli aromalar içinde.

• Tuana kimya aromedrops kurbanıyım alma.E likit aroması nasıl yapılır haberleri yok yağ ve su bazlı.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .