RDA dan Anlayanlar bi bakabilirmi

Beyler bugün Mad Dog RDA aldım yanındada 0.4 ohm olduğunu söylediği clapton tellerden aldım . Pamuklamadan önce kontrol ettim gayet iyi kızarıyolardı pamuklamadan sonra çok ısınmaya başladı tek nefes bile çekemedim bi kaç ateşlemeden sonra yanık kokusu geldi . Just s kullanıyorum napabilirim lütfen yardımcı olun

Yorumlar

• Haziran 2017 düzenlendi

sevgili arkadaşım bende rda kullanıyorum kuralı çok basit ohm değeri düştükçe teller daha çabuk kızarır düşük ohm kullanacaksanız pamuklamayı uzun tutun ve bol bol likit ile besleyin ben 15 16 ohm değerinde kullanıyorum bu değere göre sarım yapıyorum ve sıkıntı yaşamıyorum.

Yaptığınız hata bence pamuklamayı kısa yapmanızdan kaynaklanıyor olabilir pamuk kökleri rda nın dibine kadar uzanmalı ki ordan ufak ufak beslensin ayrıca rda kullanan kişiler çok fazla arka arkaya çekmezler pamuğun beslenmesi için zamana ihtiyacı olduğunu bilirler.

Bir diğer husus ise şudur RDA yı yeni aldım demişsiniz buda yeterli tecrübenizin olmadığı fikrini bende uyandırdı pamuklama yaparken pamuk yapısı itibari ile belli bir emiş yolu vardır kullandığınız pamuğa yakından bakarsanız ne demek istediğimi anlayacaksınız o emiş yoluna göre kesip pamuklama yapmalısınız yanlış bir yol izlerseniz pamuğun likiti emmek için ihtiyacı olan süre uzayacaktır ve bir fırt daha alayım dersiniz ama alacağınız şey DRY HİT olur yani yanık pamuk tadı.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .