Aromedrops aroma

Haziran 2017 düzenlendi kategorisi Buhar Sözlük

Yakın zamanda 9 çeşit kullandım bu aromadan. Tadı kötü değil ama premium da değil. 3.5 litre kadar yaptım toplamda. Genele bakınca cidden fiyat performans ürünü. Bazılarını suda çözündürmeye kalktığımda yağ benzeri bir madde belirdi. Şirket yetkilisi ise bunun triacetin olduğunu ve propilen glikol gibi bir aroma taşıyıcısı olduğunu söyledi. Şuan liktlerim 3. haftasında. Gayet güzeller ve içiliyorlar. Arkadaşların da dediği gibi oldukça yoğunlar ve sitedeki kullanım oranları gayet yeterli. Aroma hastasıysanız ne yazıyosa 1 fazla koyabilirsiniz.

Etiketlendi:

Yorumlar

• Nbase guzelse gayet güzel oluyor.Yağ bazlı değiller tam çözünüyorlar tat lezzet konusu göreceli tabi ama max %3 ü geçmemek lazım. mozart supreme muffin gayet güzeldi.

Clon aromalarını beğeniyorum, özellikle Castle Long. Sitedeki oran bana yeterli gelmediği için %5 ile denedim ve çok daha güzel oldu.

• Aromedrops castlelong, milkman, rocketman demledim yaklasik 1 hafta oldu castle long suan cok berbat alkol tadi var castle long ile alakasi yok rocketman idare eder, milkman da fena degil aromedrops castlelong demleyenlerin yorumlarini bekliyorum yaklasik kac haftada demlenir daha once clone castle long likit almistim 30 ml kokusu harikaydi insani kendinden geciriyordu ama aromedropsun suan alakasi yok daha sonradan kokusu falan oturur mu castlelong demleyenlerin yorumlarini bekliyorum.

• Tito ya nazaran çok basarili hem tat olarak hemde kullanılan oran olarak.
    Denediğimde donmus meyveler ve pembe meyveler içim olarak guzeller. Kokularını daha onceden söylemiştim.
    Colorado cats diye bir aroması var ama ben mentol sevmediği icin Alışamadım.
    Orman meyveleri aroması demlenmede koku olarak guzel.
    Kavun aroması koku guzel tad tito kadar guzel degil yada tito tropikal kavun cok alistim.
    Karpuz aroması başarısız geldi bende oranı arttirdim tekrar demlemeye bıraktım.

• aromadrops ürünlerden; cutwood %3, milkman %4, unicorn milk %4 + %2 etil mathol, latte %3.... kisaca; demlendikten 2 gün sonra bile milkman ve unicorn içilebilir. koku çok iyi tad fena değil. bu arada tadlari birbirine cok benziyor. 2 hafta civarı tadı tam oturdu. cutwood ve latte tam bir hayal kırıklığı. ilk demledigimde kokuları çok iyiydi. zamanla kokular tuhaflasti. kötü değil ama ne bilim işin gerçeği almamayı tercih ederdim. 1 ay geçti hala aynı düşüncedeyim. %5 veya 6 ile yine demleyecegim. araya gitmesin maksat. ama dediğim gibi tavsiye etmiyorum. bol buharlar.

• Karpuz aroması denedim.

likitin üstünde yağ gibi baloncuklar birikti. :/

yağ bazlı aromaları iteliyorlar.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .