Sağlıklı nbase (vg-pg)

Haziran 2017 düzenlendi kategorisi Evde Yap

Beyler 2 aylık buharcı ve sağlıkçı olarak vg ve pg lerin farmasötik olanından yanayım yani gıda tipi olanından değil ilaç yapımında kullanılanlar Farmasötik olanları daha saf oluyor.
Vg lere palm yağı ve kanola yağı olarak rastladım palm yağının daha iyi olduğunu düşünüyorum.Tecrübesi olanlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim.
Ayrıca düşük nikotine kendinizi alıştırın.çok fazla likit tüketiyorsanız 2 yada 3 mg.lıktan fazla kullanmayın.Böbrekleri müthiş zorluyor ciğerlerde baskı hissi yapıyor, uzun zaman sonra kanser yerine kalp ve böbrek rahatsızlığına yakalanmayalım.
Acizane tavsiyelerim.

Yorumlar

• @Buhar39 dedi:
    Beyler 2 aylık buharcı ve sağlıkçı olarak vg ve pg lerin farmasötik olanından yanayım yani gıda tipi olanından değil ilaç yapımında kullanılanlar Farmasötik olanları daha saf oluyor.
    Vg lere palm yağı ve kanola yağı olarak rastladım palm yağının daha iyi olduğunu düşünüyorum.Tecrübesi olanlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim.
    Ayrıca düşük nikotine kendinizi alıştırın.çok fazla likit tüketiyorsanız 2 yada 3 mg.lıktan fazla kullanmayın.Böbrekleri müthiş zorluyor ciğerlerde baskı hissi yapıyor, uzun zaman sonra kanser yerine kalp ve böbrek rahatsızlığına yakalanmayalım.
    Acizane tavsiyelerim.

Formda aratıp bulabilirsin güzel nbase satın alabileceğin bir çok adres mevcut marka olarak Basf pg önerebilirim. Vg olarak saflık derecesine göre karar verebilirsin. Böbreklerini aroma kadar asla nbase zorlamaz. Likitlerde sıkıntı aromadır. Bir çok üretici dandik aroma kullanır maliyet açısından. Benim sana nacizane tavsiyem araştır ve kendi likitini kendin yap ne içtiğini bilirsin, bir hobin olur ,daha keyif alırsın ve ekonomik olur. Bu süre içerisinde kaliteli markalardan şaşma, bunlara da forumda ulaşabilirsin.

• farmakope standartlarını karşılamayan vg ve pg kullanmak elektronik sigara için bazı sorunlara neden olabilir.
    gıdada kullanım için piyasaya sürülen vg pg ler ile ilaç sanayinde kullanım belgesine sahip vg pg ler bir çok farklı teste tabi tutulmakta (USP A.B.D. Farmakopi, EP Avrupa Birliği Farmakopi Standartları) gibi ciddi kuruluşlar çok ciddi test ve değerlendirme sürecine tabi tutmaktalar.
    Eğer en saf ve güvenilir vg yi kullanmak istiyorsanız sigma aldrich vg öneririm %99,96 saflıktadır pg olarak da merck firmasının ürettiği MERCK PG Merck 107478 kodlu Monopropilen Glikol ü oneririm basf ta iyidir ama merk bir adım önde içmeye devam ettiğinizde aralarındaki farkı anlayabilirsiniz.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .