MTL (sigara içimi)

kategorisi Atomizerler

herkeze selamlar
arkadaşlar ben 2 hafta önce normal sigarayı bırakıp e-sigara dünyasına girmeye çalışmış olup maalesef başarız oldum sebebide bu konularla ilgili bilgim olmamasıydı
kangertech sub box mini mod aldım fakat ciğer çekimi olayı beni açıkçası tatmin etmedi ve 1 gün kullanıp rafa kaldırdım yaklaşık 8 10 gündür sigara içimi atomizer inceliyorum forumlar videolar vs
taifun gt3 sxk mini veya normal clone veya taifun kayfun clone larıda olabilir genelde iyi demişler fakat ben ne yazıkki türkiyede bu ürünler ile ilgili tedarikçi bulamadım şimdi gelelim benim sorunuma
ben aynı sigara içer gibi önce ağıza sonra ciğere ve çekerken boğazda hafif bir hiss veren fiyatı 200 250 geçmeyecek şekilde türkiyeden alabileceğim güzel bir atomizer arıyorum yardımlarınız ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Yorumlar

• Haziran 2017 düzenlendi

Şu listedeki konuları inceleyebilir siniz.

http://buhardestek.com/discussions/tagged/mtl

Şurada da detaylı anlatım yapılmış mtl atomizerler hakkında.

http://buhardestek.com/discussion/204/esigara-mtl-icin-tavsiye#latest

• Aroma+Bogaz Vurumu+Sıkılık = TAIFUN GT

• Kıymetli arkadaşlar,
    Yaklaşık iki yıldır elektronik sigara içiyorum. Mtl atomizer olarak denemediğim cihaz kalmadı. Bu neden ile fikrinizi almak istiyorum. Expromizer, fire bird, ego one mega, sv fv4, fakir, kayfun serisi, tayfun serisi ve daha aklıma gelmeyen yaklaşık 30 a yakın atomizer denedim. Ya akıtma sorunu veya dumanı çok çiğ verme gibi sorunlardan dolayı hiç birinde istikrar sağlayamadım ve artık denemekten bıktım. Örneğin expromizeri youtube dan bakarak sarıyorum ya duman çiğ geliyor veya akıtıyor. Hemen hemen bütün denediğim atomizerleri youtube dan sarımına defalarca bakarak ve deneyerek kullandım ancak başarılı olamadım. Kala kala tron-s e kaldım. Öncelikli olarak çözümünüz varsa istifade etmek isterim. Yoksa elinde uygun fiyata tron-s olan varsa satın almak isterim. İnanın elimdeki atomizer sayısı bugün itibariyle 34 tane. Bunlardan 13 tanesi mtl. Yardımlarınızı bekler saygılarımı sunarım.

• @misan dedi:
    Kıymetli arkadaşlar,
    Yaklaşık iki yıldır elektronik sigara içiyorum. Mtl atomizer olarak denemediğim cihaz kalmadı. Bu neden ile fikrinizi almak istiyorum. Expromizer, fire bird, ego one mega, sv fv4, fakir, kayfun serisi, tayfun serisi ve daha aklıma gelmeyen yaklaşık 30 a yakın atomizer denedim. Ya akıtma sorunu veya dumanı çok çiğ verme gibi sorunlardan dolayı hiç birinde istikrar sağlayamadım ve artık denemekten bıktım. Örneğin expromizeri youtube dan bakarak sarıyorum ya duman çiğ geliyor veya akıtıyor. Hemen hemen bütün denediğim atomizerleri youtube dan sarımına defalarca bakarak ve deneyerek kullandım ancak başarılı olamadım. Kala kala tron-s e kaldım. Öncelikli olarak çözümünüz varsa istifade etmek isterim. Yoksa elinde uygun fiyata tron-s olan varsa satın almak isterim. İnanın elimdeki atomizer sayısı bugün itibariyle 34 tane. Bunlardan 13 tanesi mtl. Yardımlarınızı bekler saygılarımı sunarım.

Hocam mantık basit mantığı kavrarsanız olay gerçekten çok basit.
    Sırayla yazayım belki faydası olur;

0. Her atomizerde akıtmaya mevzu yapmaz ama bazı atomizerlerde tel konumu akıtmaya yüz tutabiliyor mesela pico rta da tel hava kanalına çok yakınsa likit besleme kanalının çok altında kalıyor ve pamuk ağırlıktan çökme yapıp akıtıyor o yüzden teli biraz yukarda konumlandırmak gerekiyor.
    1. Pamuk telde rahat hareket etsin ne çok sıkı ne çok gevşek.
    2. pamuklar yapışık değil biraz seyrek olsun lakin arkası görünecek şekilde değil peluş gibi düşünün.
    3. fazla pamuk zararlıdır.
    4. pamuğunuzu keserken likit kanalını kapatacak boyutta kesin fazla veya az kesmeyin.
    5. Likit besleme kanalları pamukla tıkalı değil, kapalı olsun
    6. 5i ilgilendiren konu aynı zamanda bazı pamuklar mesela likit alınca şişer bazısı çöker pamuğunuza göre likit kanallarını kapattığınız pamuğa tölerans bırakın.
    7. Hala akacağından şüpheliyseniz pamuğu biraz bol bırakabilirsiniz, mtlde besleme o kadar sorun teşkil etmez.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .