MTL'ye geçmek

KK
kategorisi Soru Sor ✓ ✓

Merhabalar ;
E Sigaraya ciger cekimiyle baslayip sonradan MTL ye gecen arkadaslar bekledikleri doyumu alamayinca tekrar atesliye yada DL ye donus yapiyor. DL de kullanilan likit ile MTL de kullanilan arasinda bu noktada ciddi farklar oldugunu dusunuyorum. Sadece MTL ye uygun bi Atomizer almak yeterlimi ? Bu noktada nasıl bir farkindalik yaratilmali.

Etiketlendi:

Yorumlar

• Ben ciğer çekimi devam ediyorum, bir ara mtl denemesi yaptım hiç beğenmedim.
    Hatta mtlci arkadaşlar anlata anlata bitiremedikleri bende çok eğlenceli bir şey olduğunu düşünmüştüm.

DL devam ediyorum ve konuyu takipteyim.

• Atoda onemli ilk baslarda alismak lazim ama. Mtlbato aldim sardim ilkbfirtta oh mtl ymis olay oh mis.. diyemez kimse. Birkwc farkli ato birkac farkli sarim ohm farkli likit ile kendinize uygun MTL yi bulmalisiniz bence. X 140 euro olan atoyu ben sevmedim ve ex 35 euroluk ato 1. Numaram mesela... y biridd onu sevmeyebiliyir... likit mg da degisiyor likit cesidide . Cigerdeki cok sevdigim x likit mtl de hic sevmiyor ve y likiti cok seviyorum.mesela ben.
    Bende ilk baslarda yuksek kullandım yavaş yavaş düşürüyorum. Olurmu bilmem ama amac 0 nic....ama suan 6mg ve gunde 4.5 ml civari tuketim
    Ciğer dönemi 3 ve 6 mg griffinle 6ml lik tanki walla 3 kez doldurdugum gun olmustur bazen... 9 ay öncesine kadar gunde 3 paket camel içerdim ben...26 sene ictim... beni şuan 6mg kesiyorsa kesmiyor diyen gelsin yanima.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .