Alaturka Likit

Mayıs 2017 düzenlendi kategorisi Buhar Sözlük

Alaturka Likit

Alaturka Marka likitleri kullandım ve yorumlarımı yazıyorum.
Genel olarak likitler yumuşak içime sahip içtikçe içeceğiniz geliyor.
Nikotini biraz az geldi, satıcısına sorduğumda yüksek vg içeriğinden dolayı yumuşak içime sahip olmasından bu şekilde düşündüğümü söyledi.
Zaten nikotin oranına göre fiyatlar değişmiyor. 0.3 nikotinde 25 lira 0.9'da.
Ben 0.6 nikotinin ideal olduğunu düşünüyorum. 0.3 az geldi 0.9 dan ise zevk almadım.
Görselde gördüğünüz üzere çam şişe kullanılmış ve kutu yaptırılmış.
Üreticiler masraftan kaçınmamış ve ince uçlu cam şişe kullanmış.
Sipariş ve kargo hızlıydı. Siparişi verdiğim gün aynı gün kargo çıktı ve ertesi gün likitler elime geçti.
Satıcı arkadaş çok ilgiliydi, her türlü soruma anında cevap verdiler.

Strawberry Cream Çilekli kremalı olan bu likiti 0.6 nikotin ile ciğer çekimi kullandım. Bugüne kadar içtiğim en güzel likit diyebilirim. İçimi son derece yumuşak yağ gibi ve aroması tam kıvamında. Alaturka - Strawberry Cream Allday likitim olmaya aday.
Sadece ben değil çevremde ikram ettiğim 3 arkadaşımda Alaturka - Strawberry Cream'i çok beğendi.

Kahlua: Kahve + vanilya ve çeşitli baharatlardan oluşan güzel bir kombinasyondu. 0.3 nikotin ile kullandım. Listede en beğendiğim ikinci likit oldu.

Gorilla Beğendiğim 3. likit ise gorilla oldu. Muzlu tütün aroması ile yine güzel bir kombinasyon yapılmış, bu likiti yine sıkılmadan tüketebilirim.

Black Cigar: Tütün aromalı likit olan black cigarı pek beğenmedim. Tütün tadı denilince insan biraz daha soft bir tat bekliyor. Şekerli bir tadı vardı.

Bal Kavun: Kendim kavunlu tatları sevmediğim için hoşuma gitmedi. Bu likit aslında fena değil, Çevremde kullanan arkadaşlarım beğendi. Aromanın kokusu çok iyi, sadece buharın kokusunu alan kişiler kavunlu olduğunu hemen anlıyor. Likit arasında en yoğun kokuya sahip olanı buydu. (0.9 nikotin ile ciğer çekimi denedim)

Caremel Peanut Tester olarak 2ml gelmişti. Bu likiti atomizere koyduğumda önceki likitten kalan kalıntılar sebebi ile tam olarak lezzetini alamadım.

İlk kez Alaturka likit alacaklara tavsiyem Strawberry Cream, Kahlua ve Gorilla olacak.

Yorumlar

• Haziran 2017 düzenlendi

Strawberry Cream denedim beğendim, tavsiye ederim.

Gram Craker denedim beğenmedim, ilginç bir şekilde bu likiti pamuk iyi emmiyor. Merak eden varsa Gram crakerin tadı eti pufa benziyor.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .