pil incelemeleri

Temmuz 2017 düzenlendi kategorisi E-Sigara Pilleri

Herkese merhaba bugun bir suredir hem mekanik hem regule cihazlarimda kullandigim pillerden bahsetmek istedim ben ikisindende memnun kaldigimi belirtmek isterim ama bu urunlerde dikkat etmeniz gereken ilk konu asagida bahsi gececek pillerin cok fazla sahtesinin piyasada dolastigidir. Bu yuzden bu pillerden satin alirken cok dikkatli olunuz. Efest pilleri Talha Mücahit Ozbekten Awt Pilleri Gearbest uzerinden edindim.
Efest 3000 mah 35A : Piller bana ulastiginda kismen doluydu az bir kullanimdan sonra sarj surecine soktum 3.5v guc biriminde sarja basladi ve komple doldugunda 2700 mah civarinda idi. Daha sonraki kullanimlarimda 3.0v bareminden sarj ettim ve 2988mah dolum oranini gordum ben cihazlarini yogun kullanan bir kullaniciyim ilk denemede asmodus minikin v2 uzerinde merlin mini gunde 3 4 tank likit 50watt 4.08v ile 2 gunun sonunda %10 civarina dustugunu gordum. Ayni cihazda tfv8 2.5 tank likit 100 watt 4.2v ile 1 tam gunu doldurdu. Amper degerini olcen bir makinem yok ancak bu pili kullanan bir dostumun yaptirdigi olcum sonucu verdigi bilgi ile ilk cikista 34.2A ile ciktigi sonrasinda surekli 19.4A verdigi yonunde oldu burada bildiğiniz uzere pilin isinmasi vs gozonunde bulunduruluyor.
Awt 3000mah 40A: Acikcasi Efest ile ayni kullanim ozelliklerine sahip olan bir pil oldugunu soyleyebilirim bu pile olcum detayini yaptırma firsatim olmadi ama yeni 2 pil alip onlari boyle bir surece sokmayi planliyorum full sarjda 3002 mah gordum bu pillerde. Surekli desarjdaki amperinin ben 20A oldugunu dusunuyorum. Ne mekanik ne regule modlarimda herhangi bir isinma ya da benzeri bir sorunla karsilasmadim.
Sonuc: Elimde samsung 25r, sony vtc5, sony vtc5a, efest ve awt pilleri mevcut tum bu pilleri kullanimindan ve vermis olduklari performanstan memnun kaldigimi ifade edebilirim bunlarin icinde en yüksek mah degerine sahip olan efest ve awt ise kullanim omru olarak en uzun performansi verenler oluyor sorunsuzda kullaniyorum. Almayi dusunenlerede tavsiye ederim. Herkese mutlu pazarlar dilerim...

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .