Smok Stick v8

Mayıs 2017 düzenlendi kategorisi Buhar Sözlük

Smok Stick v8

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok alanda yeni ürünler ve icatlar ortaya çıkmaya başlamıştır. Bu ürünlerden son zamanlarda en çok rağbet göreni elektronik sigaralardır. Elektronik sigaralar taşıması ve kullanımı kolay aletlerdir. İstediğiniz zaman cebinizden çıkarıp istediğiniz yerde içebilirsiniz. Kullanımı gayet kolay olan elektronik sigaralar sigara bağımlılarının son zamanlardaki en çok rağbet ettiği ürünlerin başında gelmektedir. Günümüzde birçok ürün ve şirket elektronik sigara üreterek piyasaya sürmektedir. Elektronik sigaraların avantajları olduğu gibi zararları ve dezavantajları da mevcuttur. Elektronik sigaralar normal sigaraların verdiği zararı vücuda vermektedir. En tehlikeli ve zararlı tarafı ise ani bir şekilde patlayıp vücuda zarar verebilecek olabilmeleridir. Tabi bu genellemeyi her marka ürün için yapmamız mümkün değildir. Kalitesiz markalar genelde bu tür sonuçlar doğurabilmektedir. Elektronik sigara markalarından biri olan Smok Stick v8 ürününü inceleyecek olursak ürünün değeri K.D.V dahil 269 TL civarındadır. Smok Stick v8 likit hacmi 5,0 ml’dir. Duman, tat ve görüntü bakımından kusursuzdur. Üründe bulunan coil sistemi ile yanık duman tadı olmamaktadır. Bu sayede tertemiz bir likit tadı almanız sağlanmaktadır. Kendi kendini temizleyen coil sistemi ile kullanım süresini arttırarak daha uzun bir süre kullanmanız sağlanmaktadır. Ürün son derece hafif olmak ile birlikte alüminyum şase üzerine dizayn edilerek son derece kolay bir kullanımı size sunmaktadır. Kısa devre koruması ile herhangi bir sonunda ürünün zarar görmesi önlenmiş olmaktadır. Şarj kontrol özelliği ile size kolay bir şarj etme özelliği sunmaktadır.
Ürünün Genel Özellikleri
-3000 mAh dahili batarya
-USB şarj portu
-20A drenaj
-Akıllı batarya seviyesi göstergesi
-Akıllı güç çıkışı
-Paslanmak çelik
-24K altın kaplama
-Tek buton ile kolay kullanım özelliği
-LED ışıklandırma sistemi
-24 mm tank çıkışı özelliği
-Kaydırarak kilitlenen dolum sitemi özelliği
-5.0ml maksimum kapasite
-Baby M2 core 0.14 ohm Dual Coil özelliği
-Dual ayarlanabilir hava çıkışları
-15mm x 2mm
-8.5 mm Delrin drip tip özelliği
Smok Stick v8 ürünün daha birçok kolay kullanım özelliğini bulmanız mümkündür. Fiyatlarına bakacak olursak fiyatlar boyutuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Genel olarak fiyatları 250 ile 270 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Fiyatları genel olarak diğer elektronik sigara marka ve modelleri ile benzerlik göstermektedir. Smok Stick v8 diğer ürünlerden ayıran faktör ise ürün kalitesi ve kolay kullanım faktörleridir. Kalitesine bakacak olursak Smok Stick v8 kalite açısından oldukça iyi bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Smok Stick v8 kullanıcı yorumlarına bakıldığı zaman genel olarak Smok Stick v8 kullanan tüketiciler bu üründen oldukça memnun kalmaktadır. Bu sebeple rağbet gören bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Smok Stick v8 satın almak istediğiniz zaman alışveriş sitelerinde kolaylıkla bulup satın alabilmeniz mümkündür.

Etiketlendi:

Yorumlar

  • 10 numara, Hiç düşünme alabilirsiniz. Tfv8 big baby yeter. Buhar 10 numara. Bir de 0.15 ohm x4 coil takıp ateşlersen hem buhar hem aroma süper. Kesinlikle öneririm. Just s yanında hikaye kalır.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .