Wismec rx2/3

Mayıs 2017 düzenlendi kategorisi Buhar Sözlük

Wismec Rx2/3

Dünyanın en çok beğenilen ve kullanılan elektronik sigara markalarından biri de Wismec Rx2/3 olarak biliniyor. Wismec markası kaliteli işlerine bir tane daha eklemiş ve yeni modeli Rx2/3’ü piyasaya sürmüştür. Peki bu modelin özellikleri neler, kullanım sıkıntısı var mı gibi sorulara cevap arayalım.
Wismec Rx2/3 Özellikleri
Bu ürünü Jaybo tarafından üretilmiş ve piyasaya sürülmüştür. Ürüne baktığımız da iki ya da üç hücreli değiştirilebilir bir arka kapağı bulunuyor. Bunlar 2 çıkışlı hücrelerde maksimum güç 150W olurken 3 çıkışlı hücrelerde en yüksek güç 200W olarak biliniyor. Ürüne bakınca akıllı bir donanıma sahip olduğunu görebiliyoruz.
Teknik Özellikleri
Boyutlarda iki hücreli ve üç hücreli olanlara göre değişiklik gösteriyor. İki hücreli olanlar 40.2 × 34.5 × 88.7 mm olurken 3 hücreli olanaklarda boyut 40.2 × 50.1 × 88.7 mm olduğunu görüyoruz.
Ürün alüminyum ve çelik karışımı yapılarak üretilmiştir. Bu yüzden hafif olmasının yanında bir o kadar dayanıklı olması bu ürünü eşsiz kılıyor. Üründe likit kaçırması çok nadir oluyor buda elektronik sigara severlerin en sevdiği özelikler içinde yer alıyor.
Karşılaşılan Sorunlar
Wismec Rx2/3 çok fazla sorunlu ürün olmasa da kullanıcılar bazen bazı sorunlar ile karşılaşabiliyor. Çok fazla olmamakla beraber bazen batarya sorunu olabiliyor. Ayrıca güncelleme yapılmadığı takdirde çekim sorunları da oluyor. Ekran sorunu da nadir de olsa karşılaşılan sorunların başında geliyor. Eğer orijinal şarj aleti ile şarj yapılmaz ise şarj sorunu ortaya çıkabilir. Bu yüzden zor da kalınmadığı sürece şarj işlemini orijinal şarj aleti yapmak gerekir.
Güncelleme İşlemi Nasıl Yapılır?
Bilindiği gibi elektronik sigara modellerinde ara sıra güncelleme işlemleri yapılıyor. Ürünün daha özgün bir şekilde kullanılması için güncelleme işlemi yapılması gerekir. Wismec Rx2/3 modeli için firma ara sıra güncelleme yapıyor. Cihazda bu işlemi yapmak oldukça basittir. Öncelikle Wismec Rx2/3 üzerinde bir adet USB bağlantı girişi yer alıyor. Güncelleme sürümünü bilgisayara indirmek lazımdır. Daha sonra ürünü USB kablosu ile bilgisayara bağlayıp güncel sürümünü yükleyebilirsiniz. Böylelikle her zaman güncel bir ürüne sahip olmuş olursunuz.
Wismec Rx2/3 Fiyatları
Wismec Rx2/3 fiyatları her firmaya göre değişkenlik gösterebiliyor. Bu yüzden iyi bir araştırma yapılarak ürünü almak lazımdır. Ürünün paket içeriğinde herhangi bir pil yer almıyor. Tabi bazı firmalar bunu yanında gönderse de çoğu firma gönderim yapmıyor. Bu yüzden yanında pil olup olmadığını öğrenmek ve daha sonra ürünü satın almak daha doğru bir karar olacaktır. Bu ürünü aldıktan sonra sigarayı bırakmak için büyük bir adım atılabilir. Ancak yine de sizin iradenize bağlı çünkü bu ürün sizde bir hobi havası oluşturabilir.
Renk Seçenekleri
Ürünün şuanda 6 çeşit renk seçeneği yer alıyor. Bunlar yeşil ve gri, kırmızı ve siyah, full siyah, gold yani altın, mat beyaz ve gri ve gümüş çeşitleri piyasa da yer alıyor.

Etiketlendi:
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .