Kanger Subox Mini

Mayıs 2017 düzenlendi kategorisi Buhar Sözlük

Kanger Subox Mini

Elektronik sigara neredeyse sigara içenlerin ya da sigarayı bırakmak isteyenlerin kullandığı ürünler olarak biliniyor. Ülkemizde satışı yapılan birçok elektronik sigara markası var. Kangertech ülkemizde elektronik sigara modelleri satan bir markadır. Bu firma pek çok model elektronik sigarası bulunuyor. Kanger Subox Mini model de bunlardan bir tanesidir. Bu ürün elektronik sigara severlerin oldukça hoşuna gidecek türden bir model olarak gözüküyor. Kaliteli ve kullanışlı yapısı ile elektronik sigara içenlerin ideal olarak kullanması gereken bir üründür.
Kanger Subox Mini Özellikleri
Üründe oldukça şık ve ideal olan bir ağızlık yer alıyor. Kanger Subox Mini 510 drip tipe sahip bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Akciğere çekim yapmak isteyenler için tavsiye edilen bir üründür. Çünkü 0.5 oHm atomizer başlığa sahip ve buda direk olarak akciğere çekim imkanı veriyor. Ayrıca 15W ile 60W bir güce sahip olunması lazımdır. Bir elektronik sigara da akciğer çekimi kadar sigara çekimi de çok önem teşkil ediyor. Bu üründe bu özellikte yer alıyor. Normal sigara çekimi için 1.5 oHm atomizer başlığı yer alıyor ve bununla beraber sigara çekimi çok rahat bir şekilde yapılabiliyor. Bu çekim modu için yaklaşık olarak 10W ile 25W arası bir güç harcanıyor.
Kanger Subox Mini çok gelişmiştir. Bu yüzden üründe yeni mini RBA sistemi oldukça fazla göz dolduruyor. Ürün ayrıca eski modellere göre oldukça fazla göz dolduruyor. Çünkü yeni hava akım tasarımı Kanger Subox Mini de yer alıyor. Şarj için mikro USB şarj sistemi yapılıyor ve gayet hızlı ve güvenli bir sistem olduğu söyleniyor. Ürünün paslanmaya dayanıklı olması için paslanmaz çelikten oluşuyor. Ayrıca ateşe de çok fazla dayanaklı ve bu yüzden üründe Pyrex cam ile iç ve dış gövde yapılmıştır.
Ürün Parametreleri
Tank kapasitesi ürünler için oldukça önem arz ediyor. Kanger Subox Mini 4.5 mili litre bir tank kapasitesini içinde barındırıyor. Çapına bakacak olursak 22 mili metre bir çapa sahiptir.
Kullanım Önerileri
Ürünü kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunuyor. Kanger Subox Mini likit tankı ara ara kontrol edilmelidir ve likitin azalmaması gerekir. Çünkü azaldığı taktirde atomizer yanma riski bulunuyor. Ayrıca likiti çok fazla tanka doldurmak önerilmiyor. Çünkü sızdırma olabiliyor buda ağıza likit gelmesi gibi istenilmeyen durumlar ile karşılama riskini artırıyor.
Kullanırken dikkat edilmesi gereken bir hususta pil dolumu hakkındadır. Birçok kişi ürünü çoğu zaman gün boyunca kullanmak istiyor. Bu yüzden dışarı çıkmadan önce ürünün tam dolu olup olmadığına bakmak daha doğru bir karar olacaktır.
Üründe ara ara likit aromasını değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu durumda likit tankını iyice yıkayıp daha sonra kurulamak gerekir. Aksi durumda eski likit ile yeni likit aromaları karışabilir ve istenilmeyen bir durum ortaya çıkar. Atomizer konusuna gelince atomizer başlığının ömrü dolmadan yenisini kullanmak gerekir. Çünkü ömrü dolunca başlığı temin etmek zaman alabilir ve üründe kullanım bakımından gecikme olması mümkündür.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .