Smok al85

Mayıs 2017 düzenlendi kategorisi Buhar Sözlük

Smok al85

Elektronik sigaralar teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımıza giren ürünlerden bir tanesidir. Elektronik sigaraları normal sigaralardan ayıran en önemli faktör kolay kullanımı ve tüketiminin uzun sürmesidir. Normal sigaralara göre kullanımı daha uzun sürmektedir. Elektronik sigarayı taşıması ve kullanması son derece kolaydır. Elektronik sigaralar birçok yönden sigara kullananlara kolaylıklar sağlamaktadır. Elektronik sigaraların birçok yönden avantajları olduğu gibi dezavantajları da mevcuttur. Son günlerde haberlerde de karşımıza çıkmaktadır. Elektronik sigaralar bir anda patlayıp insanlara zarar verebilmektedir. Bu durumu genelleyip her elektronik sigara patlar dersek yanlış demiş oluruz. Bu yüzden kalite ve marka farkı sebebiyle bu durumlar yaşanabilmektedir. Kalitesi düşük olan markaların ürünleri bu tür sonuçlar doğurabilmektedir. Piyasada birçok korsan elektronik sigara yer almaktadır. Bu yüzden elektronik sigara alırken son derece dikkatli olmakta fayda var. Elektronik sigara alırken marka ve kaliteye dikkat edip almakta daha mantıklı olacaktır. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Elektronik sigara marka ve modellerinden birisi olan Smok al85 kaliteli ve kullanımı kolay bir üründür. Ürünün genel özellikelrine bakacak olursak
-Tekli yüksek Amp 18650 pil ve dahili değildir.
-Watt çıkış aralığı – 1-85W
-Boyutları: 71mm – 48mm x 27mm
-Min Atomizer direnci
-Sıcaklık aralığı 200-600F
-birinci sınıf çinko alaşım
Smok al85 Tank Özellikleri
Ürünün tank çapına bakılınca 22mm çapa sahip olduğunu görüyoruz. Ayrıca ürün tankının üstün paslanmaz çelik yapı ile kaplı ve buda ekstra bir paslanma dayanıklılığı sunuyor. Tank 3 mL suyu kapasite etme özelliğine sahiptir. Smok al85 tankı yüksek sınıf cam donatına sahip olmakla beraber aynı zamanda menteşe kilitli kullanışlı üst dolgusu bulunuyor. Tankın tabanda ayarlanabilir hava akışı özelliği bulunması oldukça ilgi çekici duruyor. Tankın diğer özelliklerine bakılınca siyah damla ipucu ve turbo motorlu bobin yapısı yer aldığını görmek mümkündür.
Smok al85 Paket İçeriği
-1 adet Smok al85 elektronik sigara gövdesi
-1 adet TFV 8 baby atomizer tank
-1 adet kullanım kılavuzu
-1 adet USB şarj kablosu
-1 adet V8 Baby Q2 core
Smok al85 Elektronik sigarayı Neden Tercih Etmelisiniz ?

Smok al85 elektronik sigara oldukça pratik bir gövde yapısına sahiptir. Bu nedenle kullanımı son derece kolay ve rahattır. Bu gövde yapısı üzerinde bir OLED ekran barındırmaktadır. Bu OLED ekran sayesinde dilediğiniz işlemi kolayca yapabilme kolaylığı size sunulmaktadır. Smok al85 elektronik sigara oldukça keyifli bir buhar sunarak sigara içmenin keyfine varmanızı sağlar. Pili bittiği zaman dolu olanı boş olanla kolayca değiştirebilirsiniz. Mikro USB şarj bağlantısı sayesinde istediğiniz zaman kolayca şarj edebilme özelliğini size sunmaktadır.
Üründe Karşılaşılan Sorunlar
Üründe çok olmamakla beraber likit sızdırma ve atomizer yanması görülme ihtimali bulunuyor. Bunun için sık sık likit kontrolü yapılması öneriliyor. Ayrıca bazen şarj sorunu da olabiliyor. Bu yüzden orijinal şarj aleti ile şarj edilmesi gerekmektedir.

Etiketlendi:

Yorumlar

• Arkadaşıma aldım, rdta box kullanıcısıyım ama al85'den vazgeçemez oldum. hem ufak hem yüksek performans.. içinden 0.4 ve 0.6 q2 coil çıkıyor, şuan 0.4 ile içiyorum.. cihazda 0.38 ohm değer veriyor ve 67w ile içiyorum, müthiş keyif alıyorum bu ufacık cihazdan.. kesinlikle tavsiye ederim.. ijoy rdta box gibi devasa cihaz kullandığım için çok fazla pil mevcut bende, bu nedenle "pil bitti" sorunum yok.. dışarı çıkarken mutlaka yanıma yedek pillerimi alıyorum.. tek pil ile kullanmaya çalışılırsa sıkıntı yaratır, mutlaka kişinin yedek pile ihtiyacı vardır.

Fiyatı çok uygun, alien'dan hiçbir farkı yok teknik olarak. Alien içenlerle aynı watt değerlerinde içiyoruz sonuçta kimse 80watt'ın üzerine çıkmıyor.

erdm83
  • Merhaba bana bir yerden hediye geldi yanında Samsung pil var mor renkli 50w ve üzerine çıkınca check battery diyor sebep nedir yardımcı olabilir misiniz?
  • check batterry pil okumuyor demek.

Ya kabloda sorun var yada likit sızıntısı sebebi ile kısa devre yapıyor.

• @erdm83 dedi:
    Merhaba bana bir yerden hediye geldi yanında Samsung pil var mor renkli 50w ve üzerine çıkınca check battery diyor sebep nedir yardımcı olabilir misiniz?

pilden kaynaklı sorun orjinal vtc 6 pil alın değil 50 85 de bile öyle bir şey demez.

• @erdm83 dedi:
    Merhaba bana bir yerden hediye geldi yanında Samsung pil var mor renkli 50w ve üzerine çıkınca check battery diyor sebep nedir yardımcı olabilir misiniz?

Piliniz vtc6 ise yetersiz geliyordur. vtc6 tek pilli modlar için uygun değil. 15A sürekli akım veriyor ve bu değerlerde çok ısınıyor.. vtc5 veya vtc5a tavsiye ederim (yada eş değeri farklı marka).. şahsen vtc5a kullanıyorum.

NikolaTESLA
  • vtc5a smok alien 220w de kullanılabilirmi?

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .