İjoy RTDA Box

Mayıs 2017 düzenlendi kategorisi Buhar Sözlük

İjoy RTDA Box mini

Elektronik sigara kullanımı her geçen gün artıyor. Bununla beraber elektronik sigara markaları ve modellerinde de artış söz konusudur. İjoy markası yeni RTDA box mini modeli ile insanların kullandığı bir elektronik sigara modelidir. Bu ürün artıları kadar eksileri de olan bir üründür. Ürünü kullanıp kullanmamak size kalmış bir şeydir.
Ürünün Artıları Nelerdir?
Ürünün olumlu özellikleri oldukça fazla olduğu görülüyor. Birçok insan elektronik sigara modelinin yoğun olmasını ister ve böylece daha tatlı bir içim sağladığına inanırlar. Bu üründe istenilmeyen derece yoğun bir aroma çekim sırasında size geliyor. Buda ürünün kaliteli ve kullanışlı olduğunu gösteriyor. Deck sistemi değişebilir olduğu için bir başka olumlu özelliği de budur.
Üründe çip bulunuyor ve bunun işleyişi de oldukça başarılı olduğu için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Üründe geniş deck mevcuttur. Bu yüzden sarım sınırsız ve özgün olduğu için kullanıcıların memnun olacağı bir özellik olarak dikkat çekiyor. Üründe çift pil mevcuttur ve 220W bir güce sahip ayrıca güncelleme olduğu için gayet başarılı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Ürün ayrıca oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bunu başarmak için firma metal ağırlıklı olan malzemeler ile ürünün tasarımını yapmıştır. Üründe user yani kullanıcı modu bulunuyor buda barındığı telin ısınma kontrolü yapılmasına imkan sağlıyor.
Ürünün Eksileri Nelerdir?
Ürünün artıları oldukça fazla ancak çok nadir de olsa eksi yönleri bulunuyor. Aroması oldukça harika olmasına rağmen ijoy RTDA Box mini buhar performansı oldukça düşüktür. Bu önemli bir eksiklik olarak göze çarpıyor. Üründe tank seviyesi 12.8 ml olarak gözüküyor ve birçok kişi bunu artı bir özellik olarak görse de ileride can sıkıcı bir durum haline gelmesi muhtemel oluyor. Ayrıca bazen likit değiştirme işlemi yapmak kişinin kendi isteği doğrultusunda oluyor. Ancak bu işlem çok basit olmuyor ve ürünün eksi yönleri içinde kendine yer buluyor. Likit seviyesinde azalma oldukça ürünün performansı git gide düşüyor buda ürünün baş belası bir hal almasına sebebiyet veriyor. Ürünün boyaları çok basit hasarlardan bile etkileniyor buda çabuk eskimesine neden oluyor.
Genel Değerlendirme
Genel olarak ürünü değerlendirme yapmak gerekirse likit tüketimi yüksek bireyler ve sık sık çekim yapanlar için oldukça ideal bir ürün olduğu söz konusudur. Ancak ürünü ara sıra kullananlar için kullanılamaz bir ürün olarak görüyorlar. Ürünün çok olumlu yönü bulunuyor buda ürünün çekici olmasına sebebiyet vermektedir. Ürünü eğer dilediğiniz şekilde kullanırsanız size tam performans sağlanabilir.
Likit Dolumu Nasıl Olmalıdır?
Likit oldukça dolu bir seviyede olunca güzel bir performans gösteriyor. Her zaman yoğun bir performans istiyorsanız likit seviyesi düştükçe doldurmanız gerekiyor. Ayrıca yoğun duman ile beraber yoğun aroma etkisinin farkına varabilirsiniz.

Etiketlendi:
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .