Joyetech Cuboid Mini

Mayıs 2017 düzenlendi kategorisi Buhar Sözlük

Joyetech Cuboid Mini

Ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinde elektronik sigara kullanımı her geçen gün daha fazla artmaktadır. Kimisi sigarayi bırakmak kimisi hobi olarak elektronik sigara içiyor. Herkesin elektronik sigara konusunda dikkat ettiği şey tabi ki de ürünün kaliteli olmasıdır. Dünya üzerinde bu alanda birçok ürün mevcuttur. Joyetech elektronik sigara markası olarak bugüne kadar birçok ürünü kişiler ile buluşturdu ve buluşturmaya devam ediyor. Joyetech markasının birçok modeli bulunuyor. Joyetech Cuboid Mini modeli de bunlardan bir tanesidir. Bu ürün hem olumlu hem de olumsuz olarak bazı özellikleri barındırıyor. Bu ürünü kullanmadan önce özellikleri ve kullanımı hakkında bazı bilgiler edinmek en doğru seçenek olacaktır. Peki Joyetech Cuboid Mini modelinin özellikleri nelerdir? Şimdi onlara bir göz atalım.
Joyetech Cuboid Mini Özelikleri
Bu elektronik sigara modelinin kendine hayran bırakan bazı özellikleri mevcuttur. Ürünün atomizer başlığı 0.25 ohm olup mini bir görüntüye sahiptir. Yeni ve kullanışlı DL atomizer başlığı ile kullananlara gayet zevkli bir kullanım sunduğu görülüyor. Atomizer başlığı zaten çok önemli bir husus olarak biliniyor. Bu üründe de kaliteli olunca için keyfi oldukça olumlu olduğu gözleniyor.
Elektronik sigara modellerinde bazen yüksek gerilim olabiliyor ve ürünün buna dayanıklı olması kişilerin en çok istediği özellikler içinde yer alıyor. Bu ürün yüksek gerilimlere oldukça dayanıklı bir model olarak biliniyor. Ayrıca tank tasarımı gövdeye uygun olmakla beraber dikdörtgen bir yapıya sahiptir.
Elektronik sigara modelinin güvenilir olması insanların en çok dikkat ettiği özellikler arasında yer almaktadır. Joyetech Cuboid Mini hem kullanıcı hem de cihaz güvenliği için başarılı bir özellik olan çift pil koruma sistemine sahiptir. Zaten ürünün en öne çıkan özelliklerinden biri de budur. Cihazlarda sıcaklıklar değişkenlik gösterebiliyor ve bu üründe bu değişiklikleri kontrol eden bir sistem mevcuttur. Ayrıca ürün yazılımsal alanda da yapılan güncellemeler bile sürekli güncel kalıyor.
Ürünün boyutları da oldukça ideal şekildedir. Boyutuna bakınca 35.5 * 22.5 * 124,55 mm gibi ölçüler ile karşılamak mümkündür. Ürünün 2400 mAh batarya kapasitesi ile çok uzun süreli ve yüksek sayıda çekim gücünü kullanıcıya sunuyor. Ürünlerin atomizer gücü de çok önemlidir. Bu üründe 5.0 ml bir atomizer kapasitesi yer almaktadır.
Joyetech Cuboid Mini Nasıl Kurulur?
Ürünü ilk alınca bu alanda deneyimi olmayanlar biraz zorluk çekebilir. Ancak Joyetech bunu düşünmüş ve kullanıcılara kolay bir yöntem sunmuştur. Kubik bir yapı ile karşımıza çıkan bu ürün için Joyetech güzel bir kullanım kılavuzu ile cihazı size gönderiyor. Oldukça net bilgilerin yer aldığı kılavuzda doğru talimatlar ile hatasız bir biçimde ürünü kurmak mümkündür. Ürünün kuruluş için sunduğu yöntemler size adım adım anlatılmıştır ve ilk kez elektronik sigara kurulumu yapıyorsanız dahi bu işlem size oldukça basit gelecektir.
Joyetech Cuboid Mini Çalışma Şekli Nasıldır?
Joyetech Cuboid Mini modeli pil gücü oldukça yüksektir. Zaten bakılınca ürünün 2400 mAh bir batarya gücüne sahip olduğu görülüyor. Ayrıca Joyetech Cuboid Mini maksimum olarak 80 W çıkış gücü bulunuyor. Yapı bakımından oldukça avuç içinde kavranabilir ve kullanışlı bir üründür. Cuboid Mini çift devre koruma sistemi ile güvenliği sağlanıyor. Zaten cihaz genel pil güvenliğini de ön planda tutarak bu bili tüm anlamıyla koruyor ve kaliteli bir ürün ortaya çıkıyor. Hatta bu özellik sayesinde ürünlerde olası sorunlar olan aşırı şarj, akım koruması sorunu ve aşırı deşarj sorunu daha üst seviyede bir hale bürünüyor.
Joyetech Cuboid Mini Etkili Kullanım İçin Neler Yapılmamalıdır?
Öncelikle bu ürünün çok etkili bir kullanım sağlaması için bilinçli bir kullanım yapılması gerekiyor. Ürünün likiti dolu oldukça çekim daha keyifli ve duman aynı zamanda aroma yoğunluğu daha fazla olmaktadır. Bu yüzden likiti gerektiği zaman doldurmak etkili kullanım için gereklidir. Ancak çok fazla likit doldurmak sorun çıkarabileceği için talimatlara uygun dolum yapılması şarttır.
Genel Değerlendirme
Cihazın şık tasarımı ve avuç içine sığması oldukça güzel ve ideal bir özellik olarak gözüküyor. Ayrıca atomizer de tasarım ile oldukça uyumlu yapıda bulunuyor. Atomizer kolay sökülüp takılıyor ve aynı zamanda ayrı bir biçimde yıkanabiliyor. Mini bir yapıya sahip olmasına karşın buhar seviyesi gayet başarılıdır.

Etiketlendi:
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .