Joyetech eRoll C

Mayıs 2017 düzenlendi kategorisi Buhar Sözlük

Joyetech Eroll

Elektronik sigara markaları her gün daha çok artıyor. Markaların birçok modeli de piyasada yer alıyor. Joyetech piyasada yer alan ünlü bir marka olarak biliniyor. Bu marka pek çok modeli de üretmiştir. Joyetech Eroll bunlardan bir tanesi olarak biliniyor. Bu ürün tamamen günümüz şartlarında üretilmiş ve taşınabilir olması en büyük avantajı olarak biliniyor. Tasarımı ile göz dolduran ürün Joyetech markasının en çok rağbet gören modelleri içinde yer alıyor.
Joyetech Eroll Özellikleri
Joyetech Eroll özelliklerine bakınca birçok önemli özellik olduğunu görmek mümkündür. Tasarımı çok beğenilen bu ürün tamamen modaya uygun dizayn edilmiş. İnsanlar elektronik sigaranın buhar yoğunluğuna çok dikkat ediyor. Bu üründe buhar yoğunluğu tam kişilerin isteği doğrultusunda oluyor. Kişiler aroma yoğunluğuna da çok önem vermektedir. Joyetech Eroll modelinde aroma likit seviyesi yüksek oldukça iyi olmaktadır. Bu üründe 90 mAh pil kapasitesi yer alıyor. Bu ürün için oldukça ideal bir güç olduğu görülüyor. Çıkış gücü elektronik sigaraların ne kadar kaliteli olduğuna dair bilgiler verir. Bu ürün 3.7 V çıkış gerilimine kadar dayanıklılık gösterir. Bu özellikte buhar çekim gücünün ne kadar kaliteli olduğunu göstermektedir. Bu üründe siyah, beyaz ve daha birçok renk seçeneği bulunuyor. Dilediğiniz renk tonunda ürüne tercihe göre sahip olabilirsiniz.
Standart Joyetech Kutu İçeriği Nasıldır?
Üründe firmadan firmaya göre kutu içerikleri farklılık göstermektedir. Ancak genel olarak standart bir kutu içeriği mevcuttur. Üründe en önemli ürünlerden biri olan atomizer koni 1 adet kutuda bulunuyor. Atomizer coil olarak adlandırılan parça da 1 adet kutuda standart olarak bulunan ürünler içinde bulunuyor. Kutuda Joyetech Eroll modeline uygun ve güç vermesini sağlayan 1 tane Eroll pil yer almaktadır. Sık sık ağızlık değiştirme alışkanlığı olanları düşünen firma buna çözüm olarak ağızlık sayısını arttırmıştır. Ürünün yanında 3 adet ağızlık ile bu sorunu bir nebze de olsa çözüme kavuşturmuşlardır. Ürün hem USB ile hem de normal şarj aleti ile şarj oluyor. Bu yüzden Usb kablosu ve şarj aleti aparatı ürünün kutusunda bulunuyor. Ayrıca ürünün şarj kutusunu taşımak için kutunun içinde bir adet PPC taşınabilir şarj kutusu kişilere sunuluyor.
Joyetech Eroll Kullanımı
Joyetech Eroll modeli pil gücü olarak 90 mAh bir bataryaya sahiptir. Bu ürünün şarjı çabuk bitebilir. Bu yüzden firma hem ürüne ağırlık olmasın hem de tasarım açısından sıkıntı çıkmasın diye ürünün yanında taşınabilir şarj aparatı sunuyor. Taşınabilir PPC şarj aparatı 1000 mAh bir güce sahiptir. Bu ürün oldukça şık ve göze hitap eden aynı zamanda sadelik ön planda olan bir tasarıma sahip olmaktır. Bu ürün ile sürekli ve dilediğiniz zaman şarj imkanı sunmaktadır. Ürünün kullanımı da oldukça basittir. Zaten daha önce elektronik sigara kullanan kişiler rahatlıkla bu işlemi yerine getirebilmektedir. Yeni başlayanlar kullanım kılavuzundan bu işlemin nasıl yapılacağını rahat bir şekilde öğreniyor.
Ürünün kullanımı için bir adet düğme yer alıyor. Bu düğme ürünün otomatik çalışmasına olanak vermektedir. Pili 10 saniyeden uzun bir zaman kullanırsanız yapısı gereği led yanıp söner ve cihaz otomatik olarak güç tükenmesi önlenir.
Joyetech Eroll Değiştirebilir Sistem
Üründe çok önemli bir özellik yer alıyor. Bir adet değiştirebilir sistem ürünü çok cazip kılmaktadır. Üründe bir adet baş ve koni atomizer yer alıyor. Ürün pratiklik bakımından güzel olduğu için hızlı bir şekilde buraları değiştirmek mümkündür. Ancak arada atomizer kırılma ihtimali oluyor buda da yapılması gereken sadece atomizer başını değiştirmektir. Böylelikle hem ekonomik açından hem de pratiklik bakımından ürünü kullanmak mümkün olacaktır.
Karşılaşılan Sorunlar
Üründe çok fazla sorun olmuyor. Ancak nadir de olsa bazı sorunlar ortaya çıkabiliyor. Örneğin bazı kişiler buharının yoğunluğu az olduğunu söylüyor. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ürünün likit seviyesini iyi ayarlamaktır. Likit seviyesi az ise duman çıkma yoğunluğu azalır. Tabi çok fazla likit katılınca da ağıza bu tat gelebiliyor. Ürün bazen şarj sıkıntısı ile karşı karşıya kalıyor. Joyetech Eroll ürünü hiçbir zaman orijinal şarj makinası dışında şarj etmek doğru değildir. Bu elektronik sigaranın batarya yapısının ve ömrünün anlatmasına sebebiyet vermektedir.

Etiketlendi:
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .