Ciğer çekiminin zararları nelerdir?

Ciğer çekiminin kötü yönleri nelerdir? Uzun süreli kullanıcıların er yada geç mtl'ye geçtiğini görüyorum bunun sebebi nedir? Sağlık açısından ciğer çekimi daha mı zararlı?

Etiketlendi:

Yorumlar

  • 1.) Yoğun duman yada sıcak buharla birlikte alınan aroma vücudun ihtiyacı yada şöyle söyliyeyim, bağımlısı olduğumuz nikotini karşılamıyor.

    2.)Ciğer çekimi bence kesinlikle kendine ait bir alan içinde fantezi işi. Kalabalık alanlarda toplum içerisinde ciğer çekimi çok fazla dikkat ediyor ve insanları rahatsız ediyor. Toplum içinde ciğer çekimi yapıp ortalığı buhara vermek bence anti-sosyal bir davranış.

    3.)Likit tüketimi, daha fazla pil tüketimi ve şahsım adına düşük nikotin oranlı likit kullanma zorunluluğu ve bu sebeple sigara içme isteğimi bastırmaması. En kısadan bunlar dezavantajları.

    drummer91
  • En önemlisi ciğer yorulması. Mantık olarak ateşli içerken aldığın duman yoğunluğunu ve E-sigara içerken ciğer çekiminde aldığın buhar yoğunluğunu düşün, o zaman belli oluyor farkı ve zararı bence. Makinenin bile normal kullanımda ömrü varken ciğerin yoğun kullanımda ki ömrü nedir? Vay be ne soru oldu.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .