Pico ı stick

Mayıs 2017 düzenlendi kategorisi Buhar Sözlük

Elelaf firmasının başlangıç olarak tavsiye edilen ı stick picodan bahsedeceğim. Cihazı 1 aydır kullanıyorum ilk gözlemlerimi ve eksilerini artılarını yazmak istiyorum. Öncelik ile bu cihazın küçük ve taşınma sorunu olmadığını belirmek istiyorum cihaz o kadar küçük avucunuzun içinde saklanabilir cihazın taşınabilirlik durumunu bozmamak için küçük bir atomizer ve ona keza küçük bir tank kapasitesi mevcut 2 ml tank kapasitesi bu kapasite gün içerisinde 1 kaç kez likit ikmali yapacağınız anlamına geliyor. Sigara içim kullanan arkadaşlar çok sıkıntı yaşamayacak olsa bile ciğer çekimi kullanan arkadaşlar yanlarında likit şişesi ile birlikte gezmek durumunda kalacaklar denedim ve bu cihazla hava kanallarını kapalı durumunda sigara içime elverişli oluyor lakin sigara içimi bir atomizer kadar olmasa'da yinede yok arkadaş ben para harcamam diyorsanız hava kanalları kapalı durumda sigara içimi çekebiliyorsunuz. 18650 pil ile çalışıyor ve pili bir kez taktığınızda sürekli pil çıkart tak gibi bir durum söz konusu değil usb port girişinden şarj edilebiliyor her ne kadar verimli olmadığı söylense'de gayet verimli olduğunu düşünüyorum ve sıkı bir içici olmama rağmen 16 17 saat boyunca şarj sıkıntısı yaşamıyorum. 3000 mili amper pil kullanıyorum.

Şimdi gelelim cihazın iç menüsüne Wattage bypass temperature Nikel coiller için temperature Titanyum coiller için temperature SS çelik alaşımlı coiller temperature M1 temperature M2 temperature M3 cihazın için de kafa karıştıran aman aman bir menü bulunmadığı gibi son derece kolay kullanım söz konusu Cihazın içinde çıkan 03 ohm ve 05 ohm wattage modun'da çalıştırıyorum diğer modlar ile pek işiniz olacağınız da zannetmiyorum akıtma sızdırma konusunda ben bir problem yaşamadım. Bu kullanıcı ile alakalı bir sorun bana kalırsa çok sık çekmediğiniz sürece akıtmaz zaten pico nun melo 3 başlığı son derece meşhur cihaz hakkında bir şikayetim yok belirtmek istiyorum ve bu cihazın coil sorunu da yok arkadaşlar, kolayca bulup temin edebiliriz. Ayrıca bütün eleaf cihazlarının coilleri de birbirlerine uyuyor güncelleme uygun bir cihaz ve son olarak bu cihazın max gücü 75 watt a kadardır arkadaşlar.

Etiketlendi:
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .