Alev Kimya Nbase Güvenilir mi?

kategorisi Evde Yap

Arkadaşlar alev kimyanın nbaselerinden kullanan var mı?
Pek çok markanın vg ve pgleri var.
Kalitesi nasıl merak ediyorum?
En pahalı markanın karışımını alacağım, varsa başka tavsiyeniz öğrenmek isterim ayrıca.

Etiketlendi:
«1

Yorumlar

• @evyap dedi:
    Arkadaşlar alev kimyanın nbaselerinden kullanan var mı?
    Pek çok markanın vg ve pgleri var.
    Kalitesi nasıl merak ediyorum?
    En pahalı markanın karışımını alacağım, varsa başka tavsiyeniz öğrenmek isterim ayrıca.

vg-pg deneme paketimizi alarak tüm ürünlerin kalitesini deneyebilirsiniz.

AlynErgijokerevyap
  • alev kimya burada diye demiyorum ben memnun kaldım tavsiye ederim piyasadaki kaliteli nbase ler arasında bence.

• Nisan 2017 düzenlendi

AlevKimya pek çok forumda müşterileri ile ilgileniyor ve soruları cevaplıyor en azından muhatabınız var.

Şuana kadar alev kimyadan sipariş vermedim fakat bir sonraki siparişimde düşünüyorum.

Deneme paketi olayı da güzel olmuş, tüm markalardan denemeyi yapıp uygun olanı tedarik edebilirsiniz.

• Mayıs 2017 düzenlendi

@AlevKimya
    Alev kimya, Etil Maltol satışınız var mı? Aroma arttırıcı olarak nbaselerin içerisine %1 ekleme seçeneği koymanız iyi olur.
    Etil Maltol aroma tadını güçlendirici etkisi varmış.?

Yine alevkimyanın aroma satışı olacak mı?

• @evyap dedi:
    @AlevKimya
    Alev kimya, Etil Maltol satışınız var mı? Aroma arttırıcı olarak nbaselerin içerisine %1 ekleme seçeneği koymanız iyi olur.
    Etil Maltol aroma tadını güçlendirici etkisi varmış.?

Yine alevkimyanın aroma satışı olacak mı?

Sıvı Formda Etil Maltol satışımız olacaktır.
    Nbase içine eklenmeyecektir.
    Stoklarımıza aroma 1 ay kadar sonra eklenebilecektir.

evyap
  • KK

Aromalar ithal mı olacak? Yoksa kendi üretiminiz mi olacak?

• ithal olacak. bizim üretim planımız yoktur.

• Sadece e-sigara üzerine olacak ayrı bir adrese mi geçiyorsunuz?

• @evyap dedi:
    Sadece e-sigara üzerine olacak ayrı bir adrese mi geçiyorsunuz?

biz elektronik sigara için herhangi bir ürün satmamaktayız. Fiziksel olarak adres değiştiriyoruz.

• ben Alev Kimya dan memnun oldum, taşınma sırasında sipariş verdim sorunsuz bir şekilde siparişimi teslim ettiler. Daha ürünü kullanmadım ama sorun çıkacağını zannetmiyorum. Yeni siteyi merak ediyorum . hayırlı olsun

• Mayıs 2017 düzenlendi

Yeni siteyi bende merak ediyorum bir sonraki siparişi alev kimyadan deneyeceğim.
    En kaliteli pg ve vg kombinasyonu hangi markalar?

• @calmguy70 dedi:
    ben Alev Kimya dan memnun oldum, taşınma sırasında sipariş verdim sorunsuz bir şekilde siparişimi teslim ettiler. Daha ürünü kullanmadım ama sorun çıkacağını zannetmiyorum. Yeni siteyi merak ediyorum . hayırlı olsun

@Buhar39 dedi:
    Yeni siteyi bende merak ediyorum bir sonraki siparişi alev kimyadan deneyeceğim.
    En kaliteli pg ve vg kombinasyonu hangi markalar?

Sitemizi değiştirmiyoruz, Fiziksel olarak adresimizi değiştirip yeni ofisimize taşınıyoruz.

• Mayıs 2017 düzenlendi

Ben düzgün çalışan ve güvenilir olduğunu düşündüğüm yerlerle çalışmaya önem veriyorum, Alev Kimya tam siparişi verdiğim günün ertesi günü taşınmaya başladı :)) Benim şansıma:)) ama sorularıma aynı gün cevap verildi ve siparişim gecikmeden çıkarıldı, memnum kaldım. bu arada vela buhar ve buharistandan da çabukluk anlamında memnundum. Bugün graham cracker ve nbase i denedim, doz ayarı için deneme likitiydi, benim şu ana kadar içtiğim en iyi nbase diyebilirim. Herhalde buradan devam edicem. Alev kimya online alışverişe ne zaman başlanıyor tekrar?

• Kendi yaptığım likitlerin tadında bir türlü dışardan satın aldığım likitlerin kalitesini yaklayamadım.
    Problem nbaseden kaynaklanıyor.
    Boğaz yakması ağır acı bir tat oluyor bende.
    Dışarıdan aldığım likitler yağ gibi yumuşak içimde.

Şu alevkimya açılsın en kalitelilerinden alıp deneyeceğim.

@AlevKimya ithal aromaların markası ne olacak?

• Sitemiz 16-05-2017 Salı günü aktif olacaktır.

• Alev kimyadan nbase satın alan arkadaş varsa yorumlarını merak ediyorum.

Nikotin oranları doğru mu konuluyor?

• Haziran 2017 düzenlendi

''Nbaselerde Kullanılan nikotinin markası nedir?''

• @Buhariye dedi:
    Alev kimyadan nbase satın alan arkadaş varsa yorumlarını merak ediyorum.

Nikotin oranları doğru mu konuluyor?

Herzaman tam ve doğru oranda hazırlamaya dikkat ediyoruz.

@Buhar39 dedi:
    ''Nbaselerde Kullanılan nikotinin markası nedir?''

Chemnovatic

Buhar39
  • Aroma satışları ne zaman başlayacak?

Chemnovatic hariç başka nikotin markaları gelecek mi?

Merck'in nicotini varmış mesela.

• Sigma-Aldrich ve Carlos vg'ler bitmiş.

ne zaman gelir?

• @Ergi dedi:
    Aroma satışları ne zaman başlayacak?

Chemnovatic hariç başka nikotin markaları gelecek mi?

Merck'in nicotini varmış mesela.

Merckin kalitesi düşük olduğu için kullanmıyoruz.

@Ziyaretci dedi:
    Sigma-Aldrich ve Carlos vg'ler bitmiş.

ne zaman gelir?

Sigma Pazartesi satışta, Carlo haftaya.

Buhar39
  • Arkadaşlar alev kimyadan alışveriş yapan yok mu?

Wilmar ve Basf kombinasyonu ile diğer pahalı kombinasyonlar arasında nasıl bir fark var?

fiyat farkına değer mi?

Wilmar ve Basf kombinasyonu tatmin edici mi?

• Alevkimya, Chemnovatic ve merck nicotin arasındaki fark konusunda kısaca bizi bilgilendirir misiniz?

• Temmuz 2017 düzenlendi

alev kimya sizden hdpe plastik şişe aldım likit demlemek için uygun mudur? sağlık açısından ve tat açısından?

• Arkadaşlar merhabalar
    Ben Alev kimyadan
    Carlo ebra vg 70
    Basf pg 30 6 mg nbase aldım. SEK süper oldu 1 yıla yakın evyap yapıyorum bir çok nbase denedim ama bunu değerdim firansız vg menşeli ürün. Yerine gittim firma sahibi Giray beyle tanıştım tüm sertifikaları mevcut. Ben tavsiye ederim bir deneyin derim daha önce alamadığım Boğaz vurumu vs beğendim. SEK içmeme rağmen Harika hemen bir demleme yaptım bakalım aromalı nasıl olacak. Beklemedeyim.

• Wilmar - Basf

Wilmar - basf kombinasyonu satın aldım.
    Şuan içiyorum ve fena değil. Ama yukarıdaki arkadaş gibi havalara uçup bayılmadım. Bir daha ki sefere carlo deneyeceğim.
    Alev kimya fiyatları biraz düşürseniz iyi olur ve ücretsiz kargo seçeneği gerekiyor.
    100 liralık sipariş verdim eğer ücretsiz kargo seçeneği olsaydı eskisi gibi 175'e tamamlayacaktım. ama gerek duymadım.
    :)

Kargo süreci

Merak eden arkadaşlar için kargo 1-2 gün sonra yola çıktı. Kargo çıktığı günün ertesi gün ups kargoyla hızlıca geldi.
    Fakat ürünün hazırlanması ve kargoya verilmesi biraz uzun sürdü. Sanırım 1 işci daha çalıştırmalısınız.

• merhaba alev kimyadan wilmar vg ve merck bg alıp kendi nbase mi yapmak istiyorum sepete ekle bölümüne girip 80/20 oran seçiyorum üsteki no kısmı nikotin miktarımıdır.

• daha doğrusu hazır nbase alıcam. nikotin olmasın istiyorum.

• evet no nikotin oluyor. arge kısmından kişiye özele tıkla oradan nikotini ve vg pg oranını seç sipariş ver.

• @TrakyaBuhar dedi:
    Alevkimya, Chemnovatic ve merck nicotin arasındaki fark konusunda kısaca bizi bilgilendirir misiniz?

Merck Nikotini Çinde üretilip gelmektedir. Farma kalite değildi (yeni gelen farklı şişeler farma kaliteymiş). Chemnovatic Polonya üretimi ve %99,9 minimum saflıkta ve ağır metal içermeyen bu işe uygun en kalteli ürünlerdendir.

NikolaTESLABuhariyeTrakyaBuhar
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .