eVic Vtwo Mini

Mayıs 2017 düzenlendi kategorisi Buhar Sözlük

Joyetech firmasının üretmiş olduğu Evic Vtwo Mini modeli nikotin bağımlılarının alışkanlıklarından kısa sürede kurtulmaları için üretilmiş olan, oldukça kusursuz bir cihaz olarak kendisini göstermektedir. Öyle ki cihazı kullanan herkes çok memnun. Peki Joyetech Evic Vtwo Mini teknik özellikleri nelerdir ? Joyetech Evic Vtwo Mini ne kadara satılıyor ve kullanıcılara neler vaat ediyor ? Merak edenler için cihazın tüm özelliklerini bu yazımızda sizlere aktaracağız.

Öncelikle belirtmek isteriz ki Joyetech Evic Vtwo Mini ve Cubis pro tank son derece kusursuz ve uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Cihazın en çok dikkat çeken özellikleri ise şüphesiz ki yeni ürün yazılımının V4’e sahip RTC korumasına sahip olmasıdır. Bu özellik sayesinde cihaz özel logo ve saat koruyucuları da destekleyebilir niteliğe getirilmiştir. Aynı zamanda ise çift koruma özelliklerine ek olarak bir çok zenginleştirilmiş üründe bu cihaza kazandırılmıştır.

eVic Vtwo Mini Özellikleri

Ürünün teknik özelliklerine daha detaylı olarak baktığımızda ise Joyetech Evic Vtwo Mini modelinin manyetik kapağı sayesinde 18650 hücre tarafından desteklenebilir bir hale getirildiğini söyleyebiliriz. Cihazın e likit dolumu ise sadece üst kapak kaldırılarak yapılmaktadır. Ya da ek seçenek olarak likit dolumu yan delikler sayesinde enjekte yöntemi ile de yapılabilmektedir.

Joyetech Evic Vtwo Mini 1-75 Watt çıkış aralığına sahiptir. Cihazda 0.1 ile 3.5 oHm Atomizer direnç aralığı vardır. Aynı zamanda firmware güncellemesi sayesinde bir çok yenilikte beraberinde gelmiştir diyebiliriz. Tüm bunlara ek olarak ise Bypass modu, sıcaklık kontrol Suite Ni200 nikel desteği, titanyum desteği, SS3169 destek, ayarlanabilir TCR 3 bellek , ince ayar sıcaklığı, 200 ile 600 derece arasında fahrenhayt aralığı, 0.05 ile 1.5 oHm atomizer direnç range ve V4.02 firmware cihazda etkin bir şekilde bulunmaktadır.

Bu teknik özelliklerin yanı sıra ise cihazda gerçek zaman saati, görüntü modu ve kullanışlı görüntü modu bulunmaktadır. Aynı zamanda cihazda saat özellikleri olarak Analog saat ve dijital saat dikey stack çıkış saati bulunduğunu söylemek oldukça doğru olacaktır. Elbette ki ürünün getirmiş olduğunu yenilikler ve özellikler sadece bunlarla da sınırlı değildir.

Joyetech Evic Vtwo Mini ürünü boyutları ile de kullanıcılara çok büyük kolaylıklar getirmiştir. Öyle ki cihazın parametreleri şu şekildedir. Joyetech Evic Vtwo Mini kapasitesi 4 ml, cihazın boyutları 11.5 mm ile 16 mm’dir. Malzeme olarak SS Pyrex cam tüp kullanılmıştır. Mod boyutu 22.20, 38,20 ve 82. 00 mm’dir. Çıkış modu olarak RTC, V, VT (Ti, Ni, SS316) / Baypas / TCR (M1, M2, M3) kullanılmıştır. Joyetech Evic Vtwo Mini çıkış watt 1.75 walt’dur. Direnç aralığı ise 0.05 – VT modu için 1.5ohm 0.1 – VW / Bypass modu için 3.5ohm Sıcaklık aralığı: 100-315 ℃ / 200 – 600 ℉ -‘dir.

Etiketlendi:
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .