Mother milk 3 nasıl yapılır?

kategorisi Evde Yap

Arkadaşlar merhaba;
Elimde 100 ml 70 e 30 6 mg nikotinli nbase ve solub marka mother milk 3 aroma var ve ilk defa likit yapacağım.Bu işi bilen arkadaşlara bir kaç sorum olacak.
–Öncelikli olarak 100 ml nbase ye kaç ml aroma koymam lazım?
–Karıştırmak için karıştırıcı şartmı yoksa çalkalamak yeterli olur mu?
–Cam şişe şart mı yoksa plastik şişe olur mu?
–Kaç gün demlenmesi gerekir?
–Demleme yaparken havalandırmak gerekir mi?
–Son olarak demleme yapılan şişenin full dolu olması mı gerekir boşluğun zararı olur mu?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
İyi buharlar.

Yorumlar

• mother's milk'in kullanım oranı %10-12 yeterlidir. 200 ml demledim kendime bir kaç hafta önce. güzel aroma adv bir likit çıkıyor ortaya. karıştırıcı olarak aslında gereği var çünkü demlenme sürecini çalkalamaya göre bir kaç gün kısalttığını düşünüyorum ilk karışımda bembeyaz yapıyor likiti. 3 hafta yeterli bi demleme olacaktır. her gün veya gün aşırı çalkala. likiti büyük bir şişede en fazla 1 hafta tut. her gün veya günaşırı 1 er dakika havalandırabilirsin ama ağzını baş örtüsü tül perde tarzı bir şeyle ört çok toz kaplar.
    cam şişenin yıkanıp tekrar kullanımı plastiğe göre daha rahat oluyor. sağlık da önemli tabii ama plastik şişeden öyle çok bir zarar geleceğini de düşünmüyorum. plastik şişelere aktardığında havalandırmana falan gerek yok bırak kalsın bir yerde.

• likit demlenirken her çalkalamada gene süt beyaz hale dönmesi normalmidir arkadaşlar

• normal dostum endişe edilecek bir durum yok ışık ve ısıdan muhafaza et sorun olmaz aromaya göre renk alır likit.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .