Gus Phenomenon Lite v2

Mayıs 2017 düzenlendi kategorisi Buhar Sözlük

MTL Atomizerler/ Gus Phenomenon Lite v2 İncelemesi

Her hafta yeni bir mtl atomizer incelemesinde bugünün konusu Gus Phenomenon Lite v2.
Yunan üretimi olan Phenomenon Lite v2 aroma yönünden çok başarılı diyebileceğimiz bir atomizer. Yaklaşık 120 Euro civarında olan bu cihazın kolay sarımının dışında pamuklaması da bir hayli rahat. Juice flow controller özelliği de mevcut olan bu cihazın şahsen 2 eksisinin bulunduğunu düşünüyorum.
1) Likit dolum kanallarının darlığı
2) Extreme special chimney in ayrı satılması (phenomenon ile gelen baca aromadan yana başarılı iken Boğaz vurumu bir nebze düşük)
Klon olarak yazısız klon denen cihaz da elime geçti kıyas yapacak olursak, klon ürün de bir hayli başarılı lakin oring ve driptip i çok çok kalitesiz.

Yorumlar

• Bende yazısız klonundan bahsedeyim.
    1- tellemesi çok zor,
    2- pamuklaması kolay ama ayarını tutturamazsan likit akıtması kaçınılmaz.
    3- likit dolumu iğne uçlu şişe olmazsa alttan dolum ve biraz zahmetli.

• Bugün phenomenon a tel takarken elim neredeyse paramparça oldu.. Ben tel sarmak çok zor derken takmasının daha zor olduğunu gördüm. 2.5 mm 7 tur sardım 0.7 ohm çıktı ama gelin görünki teli takmak nekadar da zor.. Vidalar bitürlü tutmadı teli, sıkıştırıyorum alttan atıyor. Bitürlü olmadı anlayacağınız. Size tavsiyem mtl ye ilk geçişinizse lütfen gus phenomenondan uzak durun... Sadece uzak durun, çünkü gerçekten çok zor pamuklaması tel takması aromayı alamamanız falan tam bir fiyasko. Ben şahsen çok zorlandım elime kaç defa tel battı kaç defa pamuk takıp çıkarttım. Hep hüsran..
    Akıtma sorunum hiç olmadı lakin Çok ince işçilik istiyor, benlik değil.. Grupta nautilus 2 kullanıpta gus phenomenon yazılı klon ile değiştirmek isteyen olursa seve seve kabul ediyorum. Hazır coil rahatlıktır benim için.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .