Esigara nikotin bağımlığını arttırır mı?

Uzun bir süre esigara kullanıp tekrar ateşliye geçiş yapıldığı zaman sigara kullanımı artar mı? yani sormak istediğim esigarayı fazla çekip anlamadan nikotin bağımlığımızı arttırmayalım? tecrübe eden varsa paylaşabilir mi?

Etiketlendi:

Yorumlar

• Nisan 2017 düzenlendi
    Eğer ki e sigarayı sigarayı azaltma düşüncesi ile kullanıyorsanız.

1.yüksek nico lu bir likitten başlayın.öksürtür tıksırtır hatta pg si yüksek alın boğaz vurumuda yapar.
    2.Sabah kalktınız güzel bir kahvaltı canınız dehşet derecede sigara istedi.İşin en kritik noktası burasıdır.Eğerki dediklerimi harfiyen yaparsanız bir daha canınız sigara çekmiyek garanti.evyap veya piyasadaki gerçek 24mg bir tütün aromalı likit alın.Böyle baharatlı cartlı curtlu değil.bknz.Johnson Creek tarzı bir likit edinin.Keyifle tütürünüz efendim.Benim bünyemde ilk başlarda 3ml çigerçekimde 24mg nicolu likit etkisini 20 dk sonra anca gösteriyordu.şimdi 1 ml kafi geliyor.Bünyenizin tepkisi 1 hafta sonra normal bir hale gelicektir.Ben bazen 24mg nbase ile avuçlarımı ovuşturuyordum nicotin deriden dahi geçiyor bünyeye tabiki dikatli olun
    Burak09
  • 2 gündür elektronik sigara içiyorum, sigara isteğim çok az yani içmemek için özel bir direnç göstermeme gerek kalmıyor. Bu konuda sorunum yok.

Fakat benim sormak istediğim şu diyelim ki 2 sene elektronik sigara içtim ve sonrasında tekrar dumanlıya döndüm.

Normalde 1 paket sigara içen ben, elektronik sigara ile nikotin eşiğimi yükseltip tekrar sigaraya döndüğümde 2 paket içme ihtimalim var mı?

Yani şuan siz bir hafta normal sigaraya geçseniz acaba eskisinden daha fazla mı içeceksiniz yoksa daha az mı?
    Yada böyle bir deneyiminiz oldu mu?

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .