Tilemahos Armed v2

Mayıs 2017 düzenlendi kategorisi Soru Sor ✓ ✓

Tilemahos Armed v2 Bilgilendirme

Değerli MTL kullanıcıları pek çok mtl atomizer kullanan biri olarak mtl atomizerleri 3 başlık altında topluyorum. Bunlardan premium unique atomizer grubu içerisinde ilk 3 e koyacağım cihazlardan biri orijinal Tilemahos Armed v2 olur.

Mükemmel derecede efektif olan bu cihazı en önemli kılan özelliği deck yapısı olmakla beraber; The Golden Greek firması Tilemahos Armed v2 yi diğer atomizer üreticilerini kıskandıracak cinsten bir girişimde bulunup zirkonium tel ile çalışma imkanı da sunuyor.

Tabi çoğu kişi bu telin ne manaya geldiğini bilmiyor. Zirkonium tel ile sarılmış olan bir coil yaklaşık olarak 6 ay kadar kullanılabilir nitelikte olurken iletimin hızlı oluşundan ötürü buharlama süresi bir hayli kısa olup aromanın da daha leziz gelmesini sağlar.

Aroma olarak inanılmaz derecede başarılı olan bu cihaz boğaza vurum konusunda da çok çok başarılı.
Ayrıca kutu içerisinde 1.5 2 ve 3.5mm inner deck diameter kit ile beraber geliyor buda istediğiniz sıkılıkta kullanmanıza imkan sunuyor. Bunun dışında cihazı dilerseniz de bellcap ile kullanabilirsiniz ve shield ise inanılmaz derecede estetiklik sunuyor. Akıtma problemi kesinlikle olmamakla beraber driptip ise juiceflow controller olarak kullanılabiliyor. Yunanistan'da cihaz 110 Euro Avrupa'da ise 129 Euro olarak satılıyor. Bu fiyata böyle bir cihaz alınır mı? Kesinlikle alınmalıdır.

Etiketlendi:
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .