Yazılı yazısız gus phenomenon v2 clone farkı nedir

Mayıs 2017 düzenlendi kategorisi Soru Sor ✓ ✓

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım sigara içimi arıyorum piko modum var bir satıcı ile gus phenomenon v2 clone ile anlaştık elinde Hem yazılı Hem yazısız mevcutmus soracağım İki şey var
1.yazılı ile yazısız arasında fark var mı ?
2.Bu mtl yi önerir misiniz ?
Şimdiden teşekkür ederim herkese hayırlı günler.

Etiketlendi:

Yorumlar

• Yazısız klon kullanmadım.kalite farkını bilmiyorum açıkçası.ama şunu söyleyebilirim buharmanyada saygın abinin tanıttığı cihaz yanlış hatırlamıyorsam yazılı klon idi.tek eksisinin oringleri olduğunu söylemişti.ben yazısız kullanıyorum.aroma buhar çok iyi.düzgün pamuklamada akıtma sıfır.terleme bile olmuyor.oringlere gelince evet dandik oring kullanmışlar ancak bir problem olmuyor.ben 2 aydır kullanıyorum daha bir sıkıntı yaşamadım.aroması çok iyi.6mg ciğer çekimde aldığım tadı yazısız klonda da aynı düzeyde alıyorum.tahminimce yazılı ve yazısız klon arasındaki fark üreten firma ya da bant farkı.belki de parti farkı.

• Yazılıyla yazısızı üreten firmalar farklı birde. Kullandıkları metal kalitesi gözle pek anlaşılmaz. Yazısız yapan firma sallama yapmışal sana oldu demiş, Yazılıyı yapan firmada 1:1 klon yapmaya uğraşmış işçilik yapmış fark bu. Sonuçta ikiside belki ayni performansa sahip fakat birinde emek görsellik daha fazla olmuş o kadar.

• Gus. Picoya oturuyormu 23 mm sanıyodum
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .