Ukrayna Elektronik Sigara Turu / Buharmanya

Nisan 2017 düzenlendi kategorisi Videolar

Buharmanya Ukrayna'ya gidiyor, eğlenceli bir video izlemenizi tavsiye ederim. Türkiye'de bulamayacağınız çok ilginç cihazlar var

Buhariyeokangs
Etiketlendi:

Yorumlar

• Prem likitle normal likit arasındaki fark nedir.
    Kaliteli aroma
    Saf vg pg ve nicotin
    Hijyen

Diye açıklıyorlar videoda fakat bu sizi yanıltmasın arkadaşlar.Likitlerdeki en önemli kural aromaların seçimidir.kavunlu bir likite kahve aroması katmak nekadar mantıklı bir yaklaşım olabilir ki?Aromaları araştırın arkadaşlar.Bir biri ile uyumu çok çok önemlidir.Damak lezzetide görecelidir.
  • Evet katılıyorum bütün iş kullanılan aroma kalitesi ve karışım içerisinde kullanılan aromaların ahenkli uyumudur mesela çikolata ve karpuz aromaları ne yapsanız uyum göstermez ve bu prem likitleri üreten kişiler bu aroma kurallarını iyi biliyorlar neyin uyum gösterip göstermeyeceklerini iyi biliyorlar ee tabi arada kullanılan tatlandırıcı ve çeşitli efektörlerin de rolü yok degil hani.

• Şu da bir gerçek, merdiven altı yapılan hiç bir likit premium olamaz.
    Sağlık kontrolleri denetlemeler vesaire işin içine bilimin girmesi gerek.

Bu arada kimse ayranım ekşi demez, tüm sigaraların üstünde A class cigarette, amerikan blend yazıyor.
    Kaçak kalitesiz sigaralarda bile bu yazı var, her likitin üzerinde premium yazmasıda bundandır, çok takılmamak gerek bence. :)
    Neyse sizlere iyi geceler saat olmuş 2:30! ben kaçar.

• iyi geceler evyap doğru söylemişsin.

• ben güvendiğim yerlerde alıp evde kendim yapıyorum, daha sağlıklı.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .