Allday likit ancak bukadar güzel olabilir Dıy unicorn milk

kategorisi Evde Yap
Evet benim olmaz ise olmaz likitlerimdendir 1 senedir tüketiyorum.Bu tarifle tanışmam tuaf bir şekilde oldu.Normalde çalışmalarımı sadece tütün aromalarına yöneltmişken bunu araya sıkıştırmıştım.Ağzımızn tadını değiştirsin diyerekten.Yav arkadaş bukadar güzel bir likitmi olur.600 küsür kişi 5 yıldız vermiş dedim yapayım.ilk gün idare eder olan likit 1 hafta sonra bir şahesere dönüşüyor.Bu likit vg pg base in adeta aromayla bütünleşmiş hali arkadaşlar.Tarife dikatlice bakarsanız 50/50 orandır.Sakın bana pg dokunur diye ön yargıda bulunmayın.Zira bu tarifteki aromalar adeta pg ye yapışıyor.Tabiki pg nizde dandik olmasın yazık bu aromalara.Deneyiniz efendim yanlız aroma yüzdesi yüksektir ki bu sizi şaşırtmasın yok çok gelir azaltayım pg çok vg yapayım gibi uğraşlara sakın girmeyin hiç birisi bu tarife benzemez bilginiz olsun neyse onu yapın.

Tat tarifi

Duman çekerken olgun çileğin baymayan dumanla birlikte dilinizn arka tarafında çok çok tatlı bir ekşilik vermesi ağızda bekleme süresinde hafiften bir cheesecake dokunuşu dilin orta kısmında beliriyor.Dumanı üflerken yine kremalı çilekli pasta üflemesi.

Aroma notaları benzersiz işlenmiş efendiler.
evyapBuhariye

Yorumlar

• Aroma oranı gerçekten fazlaymış %24 toplam aroma oranı var.
    Ama öyle bir anlattınız ki bu tarifi mutlaka denemem lazım. :)

Buhariye
  • Nisan 2017 düzenlendi
    Ben normalde %7 max geçmezdim.Hatta aromaları gramjlarken manyakmı bunlar dedim.Beher kabının çeğreği aroma doldu.Anam birde pg çıktımı %50 eyvah dedim asidik boğazı parçalayan bir likit çıkıcak olacak çöp.Ama ben bu şekilde aromaların bukadar güzel resitaline ilk defa şahit oldum desem yeridir.Direk ciğer çekim yaptım hafif bir öksürük yaptı ilk karışım fakat 1 hafta sonrası muhteşem bir likite dönüştü.Direk ciğer çekim %20 küsürlerde aroma ve %50 pg hic rahatsız etmeden kullandım.Göreceksiniz sweetcream kokusu berbat fakat o likitin içerisinde o koku muazzam bir notaya dönüşüyor.
    Buhariyeokangs
  • Bende denemek istiyorum bunu hocam ciğer için çok masraflı olur ancak sigara içimi için bence ideal sağlam bir likit olacaktır herhalde teşekürler hocam.
    Manlnwhite
  • Nisan 2017 düzenlendi
    Soldaki küçük cam şişe %74vg-26pg (yeni yapıldı)zaten aroma %26.soldaki 2 haftalık 50/50 6 mg aromalı unicorn likit.İlk izlenimleri söyliyeyim.50/50 olan daha 2 ci günü müthiş bir aroma ziyafeti çektiriyor.Yeni yapılan 74-26 6mg çekişte aroma var fakat verirken malesef sönük bir tat bırakıyor.içilirmi elbette yine süper bir likit olmuş.Demlendikçe yazarım yine buraya tabi bitirmesek :smiley:
    Notlar:
    1.likitler mixserden geçirilip ultrasonic karıştırıcıda ağızları acılmadan demlendi
    2.troy1x 0.5 ohm da denendi
    3.Aşırı güzel bir likit olduğundan çok tüketiyorum.nico Mg artırarak az tüketime yönelmek lazım :smiley:

Maliyeti oldukça yüksek bir likit.5ml aroma stawbarry ripe 10ml alınırsa 100ml likitteki aroma masrafınız 70tl gibi bir rakam göz önünde bulundurarak yapınız.Değer mi tabiki
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .