Nbasenin kalitesi nasıl belli olur?

KÖTÜ- İYİ N-BASE Yİ NASIL ANLARIZ ?
Nbasenin kalitesi nereden belli olur?
VELA NBASEThe Collection NBaseGrande Nbase nedendır bılmem bunları almayı dusunuyorum hangısını alıyım sızce ?

Etiketlendi:

Yorumlar

• Nisan 2017 düzenlendi
    Nbase kalitesi önemli bir faktör likitlerde.Eğerki sek içiyorsanız kaliteli bir nbase aramak en doğrusu.Yanlız piyasada bir çok nbase mevcur.Ben merk marka nicotinli nbase kullanmanız taraftarıyım.merck nico şu nbaseler oldukça safa yakın bir tat bırakıyor.Aroma ile çalışacaksanız fumenti nbase de önerebilirim.Vg Pg base lerse de fazla seçici olmayın uygun yapıda ağzı açılmamış bir şişe 1lt alıp dolabınıza koyunız.Ha kötülükte tat olarak göreceli oluyor benim beğendiğim size kötü gelebir.Siz aldığınız değerleri veren bir nbase olursanız ne ala.misal 24mg nicolu nbase 12 mg çıkması gibi.Nico nbse koku veriyor bilginiz olsun.
    evyap
  • Türkiye içinde satılanların markaları pek güvenilir değil yani içine koydukları nikotin oranından şüpheleniyorum.
    36mg derler 24 koyarlar.

Fumettinin iyi olduğunu duydum fakat sonradan kaliteyi düşürdüğünü yazan yorumlarda okumuştum.
    merck nbaseyi tavsiyenize uyup araştıracağım, bulabilirsem merck marka alırım.
    Teşekkürler yorum için.

• Nisan 2017 düzenlendi
    Geçen hafta fumetti aldım gayet iyidi kullanıyorum.tabi dolabımda vg pg duruyor.1 litre 15tl almayanı dövüyorlar.Merck le arasında hiç bir fark göremedim.Burda izmirde lab malzemeleri satan biryerden alıyorum oldukça güzel.Severek tüketiyorum.
    evyapokangs
  • arkadaşlar nbase konusu çok suistimal ediliyor bu ülkede aslında alması yapması satması en kolay olan ürün
    nikotin ve gliserin olayında gerçekten abartılı hileler yapıyorlar sizlere nette dolaşırken rastladıgım bir site tavsiye edeyim hugbuhar burada deneme amaçlı nbase sipariş ettim sigma aldrich vg + merck pg birtane de hediye yolladılar mediko vg + merck pg nbase ikisinden de memnun kaldım kendileri ile whatsapp üzerinden iletişim kurabiliyorsunuz artık aroma ve nbase almak için favori sitem hugbuhar fiyatları çok uygun nbase ürünlerini cam şişelerde yolluyorlar kendileri ile yaptıgım yazışmalarda yakın zamanda fiyatlarını güncelleyeceklerini söylediler ve bana indirim yaptılar herkeze tavsiye ediyorum

Buhariye
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .