Clon pico kullanıyorum, sorun olur mu?

Nisan 2017 düzenlendi kategorisi Soru Sor ✓ ✓

Geçenlerde elime 1 haftalık Pico 75w mod geçti. Sorgulatınca orijinal demesine rağmen versiyon bilgisine girilmiyor. Büyük ihtimal klon mod.
Sormak istediğim.
1. Klon olmasına rağmen kullanırsam bir sorun yaşar mıyım?

2.Bildiğiniz, memnun olduğunuz coili kolay bulunan uygun fiyatlı, sigara içimi, bu moda uygun atomizer tavsiyeniz var mı?
Hali hazırda ego aio kullanıyorum. Keyif alma durumunu derecelersem 10 üzerinden 5-6lık keyif alıyorum. Bunun bir iki tık üzerinde keyif alırsam kâfi...
Teşekkürler keyifli buharlar...

Etiketlendi:

Yorumlar

• Orjinalse muhakkak girer siz power tuşuna yeterince seri basmıyor olabilirsiniz.
    Güncelleme yaparken pcden zaten 1.3 versiyon seçip güncelliyorsunuz eğer bunu yaptıysanız muhakkak görüyorsunuz yada modlar arasında smart wattage bypass GÖRÜYORSANIZ zaten 1.3 yüklenmiş demektir tabi eleaf logo yazısı da.

• Hocam 50 defa denedim. Açılıp kapanıyor ama versiyon görünmüyor.

Wattage bypass ni vs görüyorum.

Biri kloncularin piconun barcod işinin de hilesini bulduğunu söylemişti.

• Kolonda mümkün değil göremezsiniz.

Barkod satıcı tüm kodları bilir elinde aldığı kolon cihazlarla orjinal cihaz kodları bulunur itelerler.

Yani söyle düşün cep telefonu aldın ama orjinal değil imei yüklüyorlar tel orjinal gibi açılıyor sorun nerede başlıyor? Gerçek kod sahibi telefonu satın alınca senin imei sahte olduğundan anında kapanıyor.

Clon pico nasıl anlaşılır?
    -Pil kapağına bak iç kısımda_ işareti vardır.
    Kolonda bu _işareti olmaz.
    -Yan düğme sesleri yine belli eder.

-20 kere basın 1.3 versiyon yazısı çıkar.
    Aynı zamanda versiyon yüklemek için elaf istick pico sitesinden kablo ile bağlantı yaptığınızda cihazı görüyorsa kolonda 1.0 haricinde version çıkmaz güncelleme yapmaz.

• Clon picoları, orjinal kutuya koyuyorlar.
    Kutuya değil cihazınızda pil kısmına bakın _ işareti var mı yok mu?

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .