İ just s coil yanıyor

Merhabalar hepinize iyi geceler. Bugün yeni bir coil aldım. Just s için 0.3 lük. Önce ato yu güzelce temizleyip coilimi taktım. Beslemesini yapıp 20 dk bekledim. Ilk çekişte ciğerim yok oldu resmen. Coil yandı. Yeni coili taktım. İyice besledim ve 30 dk bekledim. Bu sefer aleti ateşlediğimde o coilin ateşlemesi anında çıkan ses çok tuhaf geliyor. Hala çok ufak bi yanık hissediyorum gibi. Bu durum neden oluyor acaba? Ilk aldığım kutudan çıkan coillerde sıkıntım yoktu. Yeni coillerde orjinal bu arada. Son olarak basılı tutup ağzımdan çektikten sonra hala atomizere 1 sn belki az daha kısa elektrik gidiyor cızırdamaya devam ediyor atomizer. Yeni coillere kadar bu sıkıntıda yoktu.
Şimdiden yardımcı olacak herkese teşekürler.

Etiketlendi:

Yorumlar

• Hocam ne yaparsan yap bu ara coillerde sıkıntı var 5 li kutudan max 2 tanesi 10 gün civarı gidiyor diğerleri gün içinde yada max 2 günde yanıyor ki dediğim olay 35 w civarı kullanımda en iyisi güzel bir atomizer almak bu coiller hem cebe hem ciğere zarar ayrıca e sigaradan soğutuyor.

• Watt ayarı yüksek mi?
    Coil'i ıslattın mı?
    Peş peşe mi buharladın?
    Klon olabilir mi?
    VG ağırlıklı mı likitin?
    Yok arkadaş eleaf coil'leri boktan işte. Elaf'in kendisinin ürettiğini bile zannetmiyorum. Vermiştir coil üretim işini dandik bir firmaya, onlar yapıyordur. Eleaf coil'lerini takmadan önce pamuklu kısmı iğneyle biraz kurcalamak gerekiyor galiba. Pamuğun emilimini biraz artırmak için. Eleaf'in kendisine bile yazdım; aynı terane.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .